Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Квитанції за газ змінено: що треба знати про очікуване споживання та рекомендований платіж

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» повторно роз’яснили зміни, які відбулися у квитанціях споживачів.
Нагадуємо, у грудні рахунки клієнтів, окрім розділу про заборгованість за минулий місяць, містять також пункти «очікуване споживання» та «рекомендовано до сплати».

«Оплата очікуваного споживання – це вибір клієнта! Ви самі маєте вирішити – зручно так оплачувати за газ чи ні. Якщо у грудні ви хочете оплатити тільки заборгованість за блакитне паливо, то обираєте суму, зазначену в розділі «до сплати за листопад».

Якщо маєте намір спланувати свої витрати за газ на наступний місяць, обираєте суму в розділі «рекомендовано до сплати». Рекомендований платіж у грудні включає в себе заборгованість за листопад і очікуване споживання у грудні», – пояснюють у ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Довідка: Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з врахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців. Якщо внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата.
ТОВ «Закарпатгаз Збут»
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.