Головна > Цікаві новини > Гороскоп на 09 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 09 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку


9-04-2020, 09:20. Розмістив: redaktor
​Гороскоп на 09 квітня 2020 року.

Овен
Ранок для багатьох Овнів виявиться напруженим. Можливі непередбачені аварійні ситуації, ризики, сварки з друзями, зміни в планах, невідкладні справи. На кону може стояти професійний авторитет. Аж до вечора збережеться шанс залагодити справу, але не виключено, що він вам не сподобається. Наприклад, доведеться звернутися в неприємні вам інстанції або до впливових людей, які недолюблюють вас, інформує Ukr.Media.
Телець
Тельцям вже з ранку потрібна обережність: ситуація непередбачувана, стресова і часом небезпечна. Доведеться нервувати, відбивати атаки. Може не працювати стара тактика. Великий ризик розриву, сварки, зміни планів, втрати справи або посади, травми, інших гострих проблем. Зірки радять вам «не лізти на рожен». Врятує положення ваш партнер або противник, у тому випадку, якщо сам цього захоче.
Близнюки
Для Близнюків ранок почнеться з несподіваних турбот, і є ймовірність того, що вони розтягнуться на весь день. Незважаючи на всі старання (а часом і завдяки їм) список непередбачених ускладнень зростатиме, як сніжний ком. Важливо мати хороших помічників, яким по плечу поставлена задача: не виключено, що вони будуть раді зіткнутися з вашим нетиповим випадком і відточити на ньому свою кваліфікацію.
Рак
Сьогодні Раки зіткнуться з непередбаченими подіями і ризиками, часом ситуація буде досить критичною. Можливі проблеми з бізнесом, дітьми. Не виключені інтимні складності. Небезпечні творчі, технічні та ділові експерименти, екстремальні захоплення у спорті. У момент кризи не варто втрачати надію: хтось готовий підставити вам плече (чи зобов'язаний з обов'язку служби, з моральних міркувань).
Лев
Левам сьогодні не варто сподіватися на гладкий розвиток подій. Навіть там, де ніщо не віщувало грози, може раптово гримнути грім. Зростає ризик ускладнень у шлюбі, сім'ї, діловому партнерстві, дружніх відносинах, у сферах, пов'язаних з кар'єрою, нерухомістю, спільним майном і володіннями. Буде складно змиритися з сюрпризом, обмеженням. Краще не покладатися на свій авторитет і харизму.
Діва
Дівам цей день запам'ятається строковим відрядженням чи іншою неординарною вимушеною подією. Не варто будувати плани: обставини розпорядяться інакше (наприклад, з'являться несподівані клопоти). Хаос можуть внести поломки, проблеми зі здоров'ям, поновлення на робочому місці. Може знадобитися ремонт транспорту, обладнання. Не найлегшою справою стане адаптація до нових службових обов'язків.
Терези
Сьогодні Терезам краще відкласти будь-які планові акції, у тому числі, платежі, покупки, продажі. Удача прийде до вас лише в критичний і незвичайний момент. Ви можете несподівано вдало продати або придбати старовинну річ, отримати спадщину чи відсоток від угоди, а також вигоду від ліквідації, утилізації, від небезпечного експерименту, чужих труднощів. У стандартних заходах імовірніше зриви і втрати.
Скорпіон
Скорпіонів чекає непростий день. Важливо не посилювати об'єктивні труднощі і неминучі проблеми своєю неврівноваженістю, не нервувати через дрібниці, вжити заходів проти травм. Зірки радять виключити починання і кинути всі сили на подолання виниклої проблеми. Грамотно взятий бар'єр — крок до капітальної перебудови колишнього буття. Використовуйте потужне джерело підтримки «з минулого життя».
Стрілець
Сьогодні Стрільцям всюди потрібна обережність. Справи вимагають скритності, не варто оголювати слабкі місця своєї ділової тактики або свої душевної виразки. Ні один маневр не гарантує стовідсоткового захисту, але вам буде спокійніше, якщо про ваші труднощі не знає широка публіка. В критичний момент вас виручить забезпечений раніше тил, наприклад, таємні матеріальні накопичення або резервне обладнання.
Козоріг
Сьогодні доля дає Козорогам шанс майстерно вирулити з критичної ситуації, одержавши при цьому певну вигоду. Непередбачувані фатальні події цього дня змусять вас похвилюватися, якщо торкнуться ваших ресурсів (особливо, коли гаманець залежить від друзів і обставин). Якщо ви автономні морально і матеріально, криза пройде в легкій формі, але вам все ж варто виключити будь-які покупки та угоди.
Водолій
Водолії проведуть день «на нервах». Можлива несподівана криза в родині, складний професійний тест, ризикований хід в бізнесі. Революційний тренд вас в цілому порадує (особливо, якщо ви самі доклали до нього руку), але супутні навантаження можуть завчасно вас виснажити. Можливі фатальні зриви і травми на шляху до освоєння нових вершин. Бажано не витрачати весь свій потенціал відразу.
Риби
Сьогодні доля стане до Риб більш прихильна, але без хвилювань і пригод все ж не обійдеться. Пускаючись у ту чи іншу авантюру, слід заздалегідь врахувати ймовірність непередбачених проблем і несподіваних побічних ефектів. Ймовірність авралів, конфліктів та інших сюрпризів зросте в незнайомому місці. Може підвести новий транспорт або обладнання. Нових друзів вдасться відразу перевірити у справі.​
Повернутися назад