Головна > Цікаві новини > Гороскоп на 02 травня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 02 травня 2020 для всіх знаків Зодіаку


2-05-2020, 09:30. Розмістив: redaktor
​Гороскоп на 02 травня 2020 року.

Овен
Сьогодні Овнам доведеться стати практичнішими. Навіть якщо ви авантюрист, звикли покладатися на друзів, натхнення або на волю випадку, вам доведеться продумати практичні деталі — інакше ваш задум так і залишиться на стадії ефектної, але безплідної ідеї. Залежно від ситуації, не завадить перевірити залишки на рахунках, поповнити гаманець, запастися необхідним спорядженням, ліками або продуктами, інформує Ukr.Media.
Телець
Сьогодні Тельці мислять оригінально, при цьому їх не підводить природний розум і увага до практичних деталей. Якщо в дефіциті власні свіжі ідеї, підказку дадуть новини. Може прийти несподівана пропозиція, звістка від друга. Це хороший день для спілкування в зручному вам стилі і на найактуальніші для вас теми. Не варто втрачати час, якщо ви хочете поговорити з друзями про свої або їх потреби.
Близнюки
Цей день змушує Близнюків стати реалістами і прагматиками. Предметом вашої уваги можуть стати сімейні справи, останні фінансові новини, оновлення у зв'язку з побутом, житлом і різними взаєморозрахунками, платіжні документи, господарські та медичні потреби. Відповідний момент для розмови з домочадцем, орендодавцем, одним із батьків або з другом, який посвячений у ваші матеріальні справи.
Рак
Ракам краще використовувати цей день для спілкування, освоєння нових каналів інформації і зв'язку. Актуальні новини, пов'язані з медичною і економічною сферою. Відповідний момент для отримання консультації або поради (особливо, якщо вас цікавить віддача від експериментального проекту або оригінальна купівля). Отримає вагу неофіційна думка друга, досвідченого в фінансових питаннях, чи в медицині.
Лев
Сьогодні в поле зору Левів потраплять дрібні необхідні витрати, а також супутні їм переговори і розрахунки. Може виникнути потреба в покупці інформації, ліків, нового засобу зв'язку. День може пройти у вивченні економічних новин, обмірковуванні та обговоренні своїх поточних доходів і витрат. Частину часу корисно приділити платіжній документації, нюансам фінансування або ціноутворенню.
Діва
Сьогодні Діви хороші співрозмовники і порадники, особливо, в сфері медицини та нагальних практичних справах. День вгамує вашу потребу у свіжих новинах і знаннях. Ви будете здібним учнем і дослідником. Вас може відвідати осяяння. Можливі вісті з-за кордону, листи від друзів. Відповідний момент для цільового візиту або подорожі. Для навчання і переговорів важлива неформальна атмосфера.
Терези
Сьогодні Терезам доведеться знайти час для фінансових або побутових питань, а також для нюансів, пов'язаних зі здоров'ям і медичними процедурами. Не найкращий момент для починань, розваг, романтики. Не виключено, що весь день буде присвячений вивченню важливої практичної теми, обговоренню насущного матеріального питання, лікуванню хвороби, оплаті послуг, деталей інвестицій, купівлі корисних дрібниць.
Скорпіон
Скорпіонам сьогодні краще відкласти «бойові дії», небезпечні починання, складні оновлення. Корисний результат чекає на шляху, пов'язаному з переговорами та інформаційним обміном. Відповідний момент для розмови з другом чи партнером, обговорення новин. Не варто упускати унікальний момент для спілкування, якщо співрозмовник гонористий і непередбачуваний: зараз він хоче висловитися і потребує слухача.
Стрілець
Сьогодні на порядку денному у Стрільців не найромантичніші і піднесені теми, але нудно не буде. Інтерес викличуть корисні новинки, прикладні дослідження. Вас можуть зацікавити обговорення останніх оновлень в галузі медицини, фармації, ветеринарії, кулінарії, фінансів або сфери обслуговування. Можлива пізнавальна розмова з помічником, лікарем або другом, візит у заклад або новий сервіс.
Козоріг
Для Козорогів це день хороших новин і зняття напруги. Він сприяє навчанню, науковим дослідженням, обміну інформацією, спілкуванню з іноземцями, контакту з впливовими людьми. Можливі підбадьорливі новини медичного або наукового плану, цікаві пропозиції, зайві підтвердження вашої правоти і авторитету. Це відповідний момент для розмови з другом, учнем, учителем, дитиною.
Водолій
В цей день Водоліям зірки радять сконцентруватися на недоліках та помилках. Відстежувати негатив варто зовсім не для того, щоб піддаватися паніці і похмурим думкам. Сьогодні добре займатися глибинними дослідженнями, ретельною розробкою захистів, тестуванням систем і програм, контролем за ходом будівництва, лікування. Вдалий момент для розмови про нерухомість, податок, спадщину.
Риби
Сьогодні Рибам краще не йти від діалогу і не відмовлятися від переговорів. Має сенс прийняти (або хоча б розглянути) нестандартну пропозицію. Заслуговують уваги оголошення, мережеві новини. Не завадить прислухатися до думок конкретних людей з свого оточення: друзів, попутників, колег, сусідів, родичів. Варто врахувати індивідуальне побажання клієнта або партнера, пораду лікаря.​
Повернутися назад