Головна > Рахівщина / Надзвичайні ситуації > Небезпечні гори: на Закарпатті втратили орієнтир та заблукали 8 туристів
Небезпечні гори: на Закарпатті втратили орієнтир та заблукали 8 туристів3-01-2018, 12:49. Розмістив: redaktor |
|
Про це повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області. 02.01.2018 о 16:45 в Рахівському районі Закарпатської області (район гори Драгобрат) під час катання на лижах в умовах поганої видимості втратили орієнтир та заблукали 8 туристів, а саме: чотири мешканці м. Хмельницький, один киянин, а також мешканці міст Маріуполь, Бердянськ Запорізької області та житель Чернівецької області. О 20:00 лижників знайшли та доправили до місця відпочинку. Стан здоров’я туристів задовільний, медичної допомоги не потребували. Для проведення пошукових робіт залучались ГПРВ смт Ясіня та громадські рятувальники. Повернутися назад |