8 січня 2019 року на Рахівщині, у селі Косівська Поляна, яке відомо своїми самобутніми традиціями, відбудеться унікальний фестиваль “Гуцульські бетлегеми”.
Як повідомляє rakhiv на центральній площі села, між двома храмами зберуться декілька десятків команд бетлегемів, що б продемонструвати свою майстерність, які щорічно, традиційно на Різдво відтворюють традиції та культуру свого краю. Згідно з програмою фестивалю на гостей «Гуцульських бетлегемів» очікує: – колядування та вінчування традиційних гуцульських бетлегемів – змагання та конкурси команд бетлегемів – дегустація страв гуцульської кухні, голубці та вино – гуцульські бетлегемиУнікальний гуцульський фестиваль у Косівська Поляна покликаний показати гуцульський колорит, який – місцеві жителі зберігають століттями, та передають з покоління у покоління автентичні гуцульські традиції, звичаї та вбрання.
Повернутися назад
|