Головна > Рахівщина / Надзвичайні ситуації > На Рахівщині малолітній хлопчик помер від удару струмом
На Рахівщині малолітній хлопчик помер від удару струмом23-07-2019, 11:10. Розмістив: redaktor |
![]() Трагедія для батьків Трагедія трапилася в лісовому масиві неподалік смт. Ділове Рахівського району. Як розповіли Mukachevo.net в поліції Закарпаття, 22 липня о 9 годині, хлопчик став на обірваний електродріт, в лісі неподалік траси. Малолітній хлопець помер у кареті швидкої. Тіло дитини направили до Рахівської лікарні для встановлення остаточної причини смерті. За словами місцевих мешканців, з якими вдалося поспілкуватися власкору Mukachevo.net, трагедія сталася через те, що буревій обвалив електроопору та обірвав електродріт, контакт з якими і став причиною загибелі хлопчика. Повернутися назад |