У результаті ДТП у Великому Бичкові загинуло дві людини
- 2-06-2018, 22:26
- Рахівщина / Надзвичайні ситуації
- 0
- 3 088

Сьогодні вночі, близько 3:00, в смт. Великий Бичків сталася ДТП, в результаті якої загинуло дві людини.
Як інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області, на місці ДТП рахівські правоохоронці з’ясували, що автомобіль «Ford Focus» вилетів з дорого в кювет де відбулося зіткнення з бетонни стовпом.
Крім водія, у салоні авто знаходилося два пасажири, усі місцеві мешканці. 23-річний водій та його пасажир, одноліток, загинули. 31-річний пасажир був госпіталізований до Рахівської райлікарні.
Поліція встановлює обставини ДТП, попередня правова кваліфікація – ч. 2 ст. 286 ККУ, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.