Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чехія знімає обмеження для заробітчанВізові центри закордоном на період надзвичайної ситуації були закриті. На практиці це означало, що вони не брали запити на робочі карти. Візові центри на Україні відкрилися в кінці травня, але видавали робочі дозволи лише сезонним працівникам у сільському господарстві. Крім того, візу могли отримати висококваліфіковані працівники у сфері охорони здоров’я, соціальних служб та наукових досліджень.
З понеділка відновили роботу державні програми для співробітників інших галузей.
«На сьогодні приймаються заявки на трудові карти українців, які були включені в програму кваліфікованих працівників до оголошення надзвичайного стану. Нові заявники також можуть подати заявку. Зараз візи видаються українським робітникам, чиї трудові карти вже були затверджені Міністерством внутрішніх справ », – заявила в понеділок прессекретар Міністерства закордонних справ Зузана Штіхова, інформує cznews.
 Відзначається, що деякі компанії подали запити на прийом іноземних працівників в перші години з відкриття такої можливості. В рамках урядової програми «Кваліфікований працівник» Чехія видає в рік до 40 тисяч робочих віз громадянам України.

Прийом заяв на шенгенські візи та на робочі карти у рамках програми “Кваліфікований працівник” надалі здійснюється через візові центри. Візові центри продовжують свою роботу і надалі.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.