Головна > Світ > Чехія знімає обмеження для заробітчан

Чехія знімає обмеження для заробітчан


21-06-2020, 11:30. Розмістив: redaktor


Візові центри закордоном на період надзвичайної ситуації були закриті. На практиці це означало, що вони не брали запити на робочі карти. Візові центри на Україні відкрилися в кінці травня, але видавали робочі дозволи лише сезонним працівникам у сільському господарстві. Крім того, візу могли отримати висококваліфіковані працівники у сфері охорони здоров’я, соціальних служб та наукових досліджень.
З понеділка відновили роботу державні програми для співробітників інших галузей.
«На сьогодні приймаються заявки на трудові карти українців, які були включені в програму кваліфікованих працівників до оголошення надзвичайного стану. Нові заявники також можуть подати заявку. Зараз візи видаються українським робітникам, чиї трудові карти вже були затверджені Міністерством внутрішніх справ », – заявила в понеділок прессекретар Міністерства закордонних справ Зузана Штіхова, інформує cznews.
 Відзначається, що деякі компанії подали запити на прийом іноземних працівників в перші години з відкриття такої можливості. В рамках урядової програми «Кваліфікований працівник» Чехія видає в рік до 40 тисяч робочих віз громадянам України.

Прийом заяв на шенгенські візи та на робочі карти у рамках програми “Кваліфікований працівник” надалі здійснюється через візові центри. Візові центри продовжують свою роботу і надалі.​
Повернутися назад