Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Обласний турнір зі Street Workout пройшов у Рахові (ВІДЕО)


Обласний турнір зі Street Workout пройшов у Рахові (ВІДЕО)

Цими днями в Рахові пройшов Street Workout турнір. Хлопці з усього Закарпаття прийшли позмагатися за право представляти наш край у цьому виді спорту на всеукраїнських змаганнях.

На обласний турнір зі Street Workout до Рахова з’їхалися 45 найсильніших атлетів краю та ще деяких міст Західної України. Відкрили чемпіонат судді змагань, які продемонстрували свої вміння і навички у цьому виді спорту, а заразом аргументували своє перебування у складі арбітрів.

Конкурсанти ж змагалися у 8 номінаціях: силовий фрістайл, віджимання від брусів з додатковою вагою 48 кг, підтягування на перекладині з додатковою вагою 32 кг, виходи силою на дві руки, віджимання в стійці на руках, підтягування на одній руці, утримання елементу «передній віс» на час та утримання елементу «стяг» на час.

Хлопці практично з кожного регіону Закарпаття та ще деяких міст західної України прийшли, щоб продемонструвати свої здібності. Організатори ще до початку змагань відмітили дві команди з Ужгорода та Великого Бичкова – у цих населених пунктах, з їхніх слів, Стріт Воркаут розвивається чи не найкраще в регіоні.

Серед переваг цього виду спорту варто назвати також його доступність, адже знайти турнік не так важко,а далі вже все залежить від наполегливості та сили духу атлета.

В обласному є турнірі з воркауту переможні місця між собою розділили в номінації «Силовий Фрістайл» перемогу отримав Зіновій Копина з Великого Бичкова, в номінації «Утримання елементу «стяг» на час» – Василь Ганич з Ужгорода, «Підтягування на перекладині з + 32кг» – Іван Станів зі Львова, у номінації «Віджимання в стійці на руках» – Дмитро Йовні з Ужгорода, «Виходи силою на дві руки», «Підтягування на одній руці», «Утримання переднього вісу» – Павло Костів з Червонограду, «Віджимання від брусів з дод. ваг. + 48кг» – Олександр Литвин з міста Дубляни. Саме ці атлети поїдуть на чемпіонат України і боротимуться за можливість представляти нашу країну на міжнародній арені.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.