На Рахівщині попався п’яний мотоцикліст без документів
Поліцейські зупинили молодого чоловіка, який керував без захисного шолома незареєстрованим мотоциклом марки «Sаbur».
У селі Видричка Рахівського району працівники поліції затримали молодого чоловіка, який керував незареєстрованим мотоциклом, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено відповідні адмінпротоколи. Інцидент ставя вчора, 18 вересня. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
“За кермом перебував 26-річний місцевий житель, який не мав жодних документів на право керування. Водій мав ознаки алкогольного сп’яніння, визнав, що вживав алкогольні напої. Але від проходження медосвідування відмовився”, – йдеться у повідомленні.
Водночас, правоохоронці інформують про те, що в присутності свідків на правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від керування його відсторонили.





