Рахівські «Карпати» створили сенсацію
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-09/1538047395_1-30.jpg)
Уже на 7-й хв. господарі поля вийшли вперед: подачу з кутового результативно замкнув Іван Микуличинський. На досягнутому рахів’яни не зупинилися і на 29-й хв. подвоїли перевагу. Автором забитого м’яча став Роман Папарига.
Наприкінці поєдинку Антон Предчук скоротив відставання у рахунку, однак на більше гостям не вистачило ні сил ні часу. Фінальний свисток зафіксував несподівану перемогу «Карпат» (2:1).
Завдяки цій звитязі рахів’яни вийшли на сьому позицію, а «Ужгород» втратив можливість наблизитися до середнянців.
Інші матчі 17-го туру:
«Бужора» (Іршава) – «Вітязь» (Концгазо) – 0:1.
«Поляна» – «Середнє» – 1:3.
«Вільхівці» – МФА «Мункач» (Мукачево) – 1:0.
«Севлюш» (Виноградів) – ДЮСШ Тячів – 7:0.
«Оболонь» (Хуст) – вихідний.
Турнірна таблиця
![](http://sport.ko.net.ua/wp-content/uploads/2018/09/2-16.jpg)