Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Контрабандист у суді каже, що роздавив прикордонника, бо тікав від пострілів (ВІДЕО)

У обвинувачення та у захисту різні версії того, що сталося

Як ми повідомляли, сьогодні суд обрав запобіжний захід контрабандисту, який автомобілем переїхав через прикордонника - взяття під варту без можливості застави. 
До цього було відомо, що поліція у співпраці з іншими силовими структурами затримала 34-річного мешканця Рахівщини, який збив автомобілем начальника прикордонного відділу "Ділове" і втік. 
І ось у суді стали відомі подробиці. Обвинувачення каже, що коли прикордонники отримали від румунських колег сигнал про затримання на своїй території контрабандистів з крупною партією сигарет, то почали прочісувати кордон у пошуках можливих спільників затриманих румунами контрабандистів уже на нашій стороні. Невдовзі дійсно було затримано контрабандиста, який мав при собі крупну суму грошей, отриманих, очевидно, за доставку "товару" в Румунію. 
Обвинувачення стверджує, що саме 34-річний Іван Мегей з Рахова міг бути координатором переправки цієї партії сигарет до Румунії. Він розумів, що втратив доволі багато грошей після затримання своїй партнерів, тому і вирішив відомстити прикордонникам. За свідченням прикордонників, Іван Мегей на автомобілі Ауді з іноземною реєстрацією не просто збив прикордонника автомобілем, а переїхав його кілька разів, а потім втік. Виглядало так, що він просто не зміг переїхати через тіло лежачого прикордонника. При цьому Мегей приїхав явно помститися начальнику відділення "Ділове" Вадиму Березенському.
У свою чергу,захист стверджує, що Іван Мегей не мав наміру вбивати прикордонника. Він переїхав його, тікаючи від пострілів, тобто, рятував своє життя.
Захист просив відпустити Мегея під домашній арешт, бо у нього маленька дитина. Сам Мегей кається і він плакав у суді. Але на суд ці сльози не вплинули.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.