Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Рахів вимушено перейшов на водопостачання за графіком (ВІДЕО)

Рахів вимушено перейшов на водопостачання за графіком (ВІДЕО)

У Рахові – проблема з постачанням питної води. Раніше споживачі користувалися водою цілодобово, проте з листопада цього року – за графіком.

А це створює незручності, скаржаться містяни. На такий крок комунальному підприємству «водоканал» довелося піти через недостатню кількість підземних вод, що у свою чергу пов’язано з природними факторами.

Якщо ще місяць тому жителі міста Рахів користувалися водою цілодобово, то зараз – за графіком. Аби з’ясувати, чому питну воду споживачі Рахова – а це 3 тисячі абонентів-фізичних осіб та 250 підприємств, отримують за графіком, журналісти «М-Студіо» відвідали місцевий водозабір у межах житлової забудови на околиці міста.

Мережа міського водозабору споруджена ще у 70 роках минулого століттябула розрахована на півтори тисячі споживачів. За кошти ЄС у 2013 році модернізували обладнання та відремонтували водозабірну станцію. До грудня 2017 року знезараження питної води здійснювалося рідким хлором.

З вересня цього року у зв’язку зі зменшенням кількості опадів рівень води першого підйому знизився майже наполовину. Автоматика налаштована так, що у випадку 50% наповнення резервуару водозабір зупиняється. І і як наслідок – у листопаді водопостачання здійснюють за графіком. Проте вихід із ситуації у міській раді бачать шляхом пошуку додаткових джерел водопостачання.

У відповідь на звернення Рахівського міського голови народний депутат Василь Петьовка надіслав депутатський запит до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням якнайшвидше вирішити питання передачі майна колишнього депо разом із свердловинами у комунальну власність міської ради. Це питання потребує термінового вирішення в уряді, аби найвисокогірніше місто Закарпаття не залишилось без водопостачання.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.