Працівники Карпатського біосферного заповідника провели ековиховні заняття для рахівських дошкільнят (ФОТО)
- 11-12-2018, 21:27
- Рахівщина / Суспільство
- 0
- 3 065
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-12/1544602299_images.jpg)
Доступної їжі значно менше, а потреба в ній зростає, у зв’язку із похолоданням. Тому багато птахів у зимовий період гине. Завдання кожної людини дбати про них взимку, адже вони є санітарами лісів, полів, садів. Вони знищують комах, поїдають насіння бур'янів, очищають природу від шкідників.
10 грудня, працівники Карпатського біосферного заповідника завітали до старшої групи рахівського дошкільного навчального закладу № 2. Екоосвітяни провели для вихованців садочку виховну бесіду та презентували цікавий мультфільм на тему «Зимуючі птахи нашої місцевості.»
Не обійшлося заняття і без творчої роботи. Спільно з вихователями закладу діткам проведено майстер-клас з виготовлення об’ємної аплікації «Снігур» - червоногрудої пташки з чорною шапочкою на голові, яка є окрасою нашої місцевості взимку. Ця робота викликала у дітей інтерес і захоплення. Вони із задоволенням працювали над створенням шедеврів власними ручками, і у них звичайно все вийшло на вищому рівні! День видався надзвичайно цікавим та позитивним як для дорослих так і для дітей!
Сподіваємось, що наше заняття було корисним і юні природолюби не залишаться байдужими до проблем птахів.