Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Працівники Карпатського біосферного заповідника провели ековиховні заняття для рахівських дошкільнят (ФОТО)

Ось і настала довгоочікувана зима. Якщо для людини це радість від першого снігу, веселі новорічно-різдвяні свята то для птахів це складний період в житті. Деякі з них відлітають у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишаються зимувати потребують допомоги. У холодну пору року перед зимуючими птахами постають життєво важливі питання - як прохарчуватися.                     
Доступної їжі значно менше, а потреба в ній зростає, у зв’язку із похолоданням. Тому багато птахів у зимовий період гине. Завдання кожної людини дбати про них взимку, адже вони є санітарами лісів, полів, садів. Вони знищують комах, поїдають насіння бур'янів, очищають природу від шкідників.

10 грудня, працівники Карпатського біосферного заповідника завітали до старшої групи рахівського дошкільного навчального закладу № 2. Екоосвітяни провели для вихованців садочку виховну бесіду та презентували цікавий мультфільм на тему «Зимуючі птахи нашої місцевості.»
Не обійшлося заняття і без творчої роботи. Спільно з вихователями закладу діткам проведено майстер-клас з виготовлення об’ємної аплікації «Снігур» - червоногрудої пташки з чорною шапочкою на голові, яка є окрасою нашої місцевості взимку. Ця робота викликала у дітей інтерес і захоплення. Вони із задоволенням працювали над створенням шедеврів власними ручками, і у них звичайно все вийшло на вищому рівні! День видався надзвичайно цікавим та позитивним як для дорослих так і для дітей!
Сподіваємось, що наше заняття було корисним і юні природолюби не залишаться байдужими до проблем птахів.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.