На Рахівщині чотирьом дітям-сиротам придбали житло
- 26-12-2018, 14:53
- Рахівщина / Суспільство
- 0
- 952
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-12/1545828314_1539260106_5591-.jpg)
Троє осіб із числа дітей-сиріт отримали житловий будинок та земельну ділянку в селищі Великий Бичків. Житловий будинок складається з 3 житлових кімнат, кухні, ванної кімнати, коридору та надвірної літньої кухні. Загальна площа житлового будинку становить 175, 11 м.кв., житлова – 63, 31 м.кв. Вартість житлового будинку - 1 133 239 грн.
У двокімнатній квартирі, що знаходиться в смт. Кобилецька Поляна проживатиме одна особа, яка потребувала придбання житла. Загальна площа квартири становить 39,6 кв.м., житлова – 23,28 кв.м. Вартість житла – 306 тис. грн.
Квартиру та будинок придбали для дітей-сиріт Рахівщини за рахунок коштів державного бюджету.
Служба у справах дітей Рахівської РДА