Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

100 років Соборності: на Рахівщині відзначили об'єднання УНР та ЗУНР

22 січня в Україні святкують День Соборності. Цього дня у 1919 році проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.


Сьогодні, 22 січня, у районному центрі відзначили День Соборності України та 73-тю річницю утворення Закарпатської області у складі України.
Щоб покласти квіти до пам’ятника видатному діячу Української держави, борцю за свободу і незалежність України Тарасу Шевченку, на площі перед РДА, зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники культури і освіти та громадськість міста Рахів.
Урочистою колоною попрямували до парку Шевченка, де відбувся урочистий мітинг, який розпочали з виконання Державного гімну. 
Про історичні події, які дали початок відзначенню Дня Соборності та приєднання Закарпатської області до складу України, розповіла вчитель історії ЗОШ № 1 м. Рахова Олена Катеринюк.
Нагадаємо, що “Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня, який увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.