Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Художник-еколог з Рахівщини Руслан Глеба взяв участь в Міжнародній виставці в Австрії

Міжнародна виставка “Дике мистецтво” (WILDArt) стартувала в Австрії 22 лютого. Митецький захід, який було організовано за підтримки Європейського товариства охорони дикої природи  (European Wilderness Society) в об’єднаній громаді Тамсвег, зібрав чимало відвідувачів всіх вікових категорій.

Для мешканців Карпатського регіону ця подія теж знакова, адже природа нашого мальовничого краю представлена тут на полотнах молодого художника-еколога з Рахівщини Руслана Глеба. Руслан – старший науковий співробітник лабораторії лісознавства Карпатського біосферного заповідника, центральна садиба якого розміщена в Рахові.
“Творити мене надихає унікальна природа Карпат,” – каже Руслан, – “Працюю з аквареллю та акрилом, а найбільш атмосферні і фактурні роботи виконані пастеллю. Ці полотна вимагають особливої техніки, адже малюються пальцями”.
Серед інших, на виставці представлені роботи пана Глеба та художниці Світлани Кирлик, намальовані під час пленеру, що був організований Європейським товариством охорони дикої природи  на базі НПП “Синевир” восени 2018 року.
В рамках даного заходу також відбудеться зустріч учасників з представниками Федерального міністерства сільського та лісового господарства, охорони довкілля та менеджменту водних ресурсів Австрії.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.