Ярослав Поп'юк з Рахівщини став Чемпіоном світу з кікбоксингу К-1 OPEN (ФОТО)
![](https://www.khustnews.in.ua/uploads/posts/2019-12/thumbs/1575910107_1575869230_7821141624613781108480958924304388768399360n_5dece4e6bd009.jpg)
Завершився Чемпіонат світу Official K-1 OPEN Amateur World Championship, який проходив в Мілані (Італія). У чемпіонаті взяли участь близько 600 атлетів, більш ніж з 30 країн світу, пише Рахів ін.
Ще Ярослав Поп‘юк є колишнім вихованцем ФСК Говерли Ясіня , і до вступу в Львівський лісотехнічний ВУЗ захищав кольори за Юнацьку команду футбольного клубу» Гуцулів» в Чемпіонаті Закарпаття з футболу