На Рахівщині затримали 23-річного місцевого, котрий із поплічниками намагалися перемістити до Румунії контрабандні сигарети (ФОТО)
Спробі незаконного переміщення через кордон тютюнової контрабанди запобігли цієї ночі військовослужбовці відділу прикордонної служби «Ділове» спільно з офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону.
![На Рахівщині затримали 23-річного місцевого, котрий із поплічниками намагалися перемістити до Румунії контрабандні сигарети (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/5/IMG-20200508-WA0007.jpg)
У ході перевірки оперативної інформації щодо можливої протиправної діяльності, прикордонний наряд затримав поблизу кордону 23-річного мешканця селище Ділове, який разом зі своїми поплічниками намагався перемістити до сусідньої Румунії тютюнові вироби. Під час спроби затримання решта правопорушників вдались до втечі. Оглядаючи місцевість прикордонники виявили 9 пакунків у яких знаходилось 4480 пачок безакцизних сигарет.
З метою проведення фільтраційних заходів та оформлення адміністративно-процесуальних документів за ч.1 ст. 204-1 КУпАП, затриманого українця доставлено до прикордонного підрозділу.
Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу, згодом їх передадуть співробітникам ДФС, повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0003.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0004.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0005.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0007.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20(1).png)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-20.png)
![На Рахівщині затримали 23-річного місцевого, котрий із поплічниками намагалися перемістити до Румунії контрабандні сигарети (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/5/IMG-20200508-WA0007.jpg)
У ході перевірки оперативної інформації щодо можливої протиправної діяльності, прикордонний наряд затримав поблизу кордону 23-річного мешканця селище Ділове, який разом зі своїми поплічниками намагався перемістити до сусідньої Румунії тютюнові вироби. Під час спроби затримання решта правопорушників вдались до втечі. Оглядаючи місцевість прикордонники виявили 9 пакунків у яких знаходилось 4480 пачок безакцизних сигарет.
З метою проведення фільтраційних заходів та оформлення адміністративно-процесуальних документів за ч.1 ст. 204-1 КУпАП, затриманого українця доставлено до прикордонного підрозділу.
Тютюнові вироби доставили до прикордонного підрозділу, згодом їх передадуть співробітникам ДФС, повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0003.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0004.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0005.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/IMG-20200508-WA0007.jpg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20(1).png)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/05/%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-20.png)