Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Рахівщині вирощують фазанів рідкісних порід (ВІДЕО)

У місцевому лісництві 2 роки тому звели кілька вольєрів і купили 12 молодих фазанів. Тепер їх тут сотня: королівські, румунські, золоті, алмазні та звичайні.
На Рахівщині вирощують фазанів рідкісних порід (ВІДЕО)
На Рахівщині, в селі Верхнє Водяне вирощують фазанів рідкісних порід. Зі слів єгера Олексія Ткача, ідея створити на території Верхньоводянського лісництва такий фазанарій виникла давно, проте реалізувати її вдалося лише у 2018 році. Все почалося з невеликого вольєра і 12 фазанів.
Кажуть, що до лісництва навідується чимало людей з дітьми і фазани до них дуже звикають. Через це їм складно вижити в дикій природі, а тому і було вирішено звести більший вольєр, який би максимально наблизив їх до дикого середовища.
Наразі тут розводять 5 видів фазанів: королівських, румунських, золотих, алмазних та звичайних мисливських. Окрім тих, які можна побачити у вольєрах, близько 150 тепер в інкубаторах.
Більшість порід, які тут розводять – декоративні. В диких умовах вони не виживуть. А от румунський та мисливський до природи пристосовані. І навіть виконують функцію санітарів лісу. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.