На Рахівщині двоє підлітків вкрали авто і перекинулися на ньому (ФОТО)
11 вересня до поліції надійшло повідомлення про незаконне заволодіння автомобілем "ВАЗ-21093". Транспортний засіб був припаркований поблизу одного з громадських закладів у селі Кваси.
![На Рахівщині двоє підлітків вкрали авто і перекинулися на ньому (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/9/1.jpeg)
За викликом оперативно прибула поліція.
У ході оперативно-розшукових заходів працівники сектору кримінальної поліції Рахівщини встановили, що до викрадення авто причетні двоє однокласників - 15-ти та 16-річні жителі села Білин.
Оскільки жоден з хлопців не мав відповідних навичок керування транспортом, у сусідньому селі авто перекинулося на дах, а самі винуватці аварії з місця пригоди втекли.
Наразі хлопців розшукали. У скоєному вони зізналися. Вирішується питання про притягнення їх до відповідальності.
У справі триває досудове слідство, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/09/1.-96jpeg)
![На Рахівщині двоє підлітків вкрали авто і перекинулися на ньому (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/9/1.jpeg)
За викликом оперативно прибула поліція.
У ході оперативно-розшукових заходів працівники сектору кримінальної поліції Рахівщини встановили, що до викрадення авто причетні двоє однокласників - 15-ти та 16-річні жителі села Білин.
Оскільки жоден з хлопців не мав відповідних навичок керування транспортом, у сусідньому селі авто перекинулося на дах, а самі винуватці аварії з місця пригоди втекли.
Наразі хлопців розшукали. У скоєному вони зізналися. Вирішується питання про притягнення їх до відповідальності.
У справі триває досудове слідство, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.