Пошуки на Рахівщині тривають: дві жінки пішли по гриби і заблукали
![Пошуки на Рахівщині тривають: дві жінки пішли по гриби і заблукали](https://uzhgorod.net.ua/images/news/2020/9/max/16516511511616.jpg)
29 вересня о 01:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час збирання грибів в районі г. Піп Іван (урочище Балцатов) Рахівського району, втратили орієнтир на місцевості та потребують допомоги дві громадянки.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено гірське пошуково-рятувальне відділення м. Рахів.
Пошуки тривають, – повідомили у ДСНС України в Закарпатській області
![Пошуки на Рахівщині тривають: дві жінки пішли по гриби і заблукали](https://uzhgorod.net.ua/images/news/2020/9/max/16516511511616.jpg)
29 вересня о 01:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час збирання грибів в районі г. Піп Іван (урочище Балцатов) Рахівського району, втратили орієнтир на місцевості та потребують допомоги дві громадянки.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено гірське пошуково-рятувальне відділення м. Рахів.
Пошуки тривають, – повідомили у ДСНС України в Закарпатській області