На Рахівщині мотоцикліст смертельно наїхав на жінку, що йшла з велосипедом (ФОТО)
Потерпіла від отриманих травм померла на місці, а самого водія госпіталізовано. У справі призначено експертизи для встановлення об’єктивних обставин аварії.
![На Рахівщині мотоцикліст смертельно наїхав на жінку, що йшла з велосипедом (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/11/WhatsApp-Image-2020-11-10-at-09.26.13.jpeg)
7 листопада увечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селищі Великий Бичків. За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що 19-річний мотоцикліст здійснив наїзд на 49-річну місцеву жительку, яка штовхала велосипед. Від отриманих травм жінка померла на місці аварії.
За фактом ДТП зі смертельним наслідком, слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Закарпаття відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого.
Мотоцикліста освідчили. У крові водія виявили 0,6 проміле алкоголю.
Наразі водій, який скоїв наїзд, перебуває на стаціонарному лікуванні, оскільки в даній ДТП отримав численні травми.
Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/11/WhatsApp%20Image%202020-11-10%20at%2009.26.46.jpeg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/11/WhatsApp%20Image%202020-11-10%20at%2009.26.13.jpeg)
![На Рахівщині мотоцикліст смертельно наїхав на жінку, що йшла з велосипедом (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2020/11/WhatsApp-Image-2020-11-10-at-09.26.13.jpeg)
7 листопада увечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селищі Великий Бичків. За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що 19-річний мотоцикліст здійснив наїзд на 49-річну місцеву жительку, яка штовхала велосипед. Від отриманих травм жінка померла на місці аварії.
За фактом ДТП зі смертельним наслідком, слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Закарпаття відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого.
Мотоцикліста освідчили. У крові водія виявили 0,6 проміле алкоголю.
Наразі водій, який скоїв наїзд, перебуває на стаціонарному лікуванні, оскільки в даній ДТП отримав численні травми.
Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/11/WhatsApp%20Image%202020-11-10%20at%2009.26.46.jpeg)
![](https://zakarpattya.net.ua/postimages/pub/2020/11/WhatsApp%20Image%202020-11-10%20at%2009.26.13.jpeg)