На Рахівщині тимчасово припинить роботу пункт прийому сировини
![](https://transkarpatia.net/uploads/posts/2020-12/thumbs/1607932653_130589898_2706059369658669_459804321613075062_o.jpg)
У Ясінях тимчасово припинить роботу пункт прийому сировини
Про це підприємець Бийло Франц повідомив на сторінці організації Чиста Ріка Чиста Вода. За повідомленням, пункт прийому вторсировини за адресою Ясіня вул. Набережна 9 , з 25 грудня 2020 по 15 січня 2021 тимчасово не працювати ме в зв'язку з новорічними святами та модернізацією підприємства.
Підприємець закликав усіх, хто ще не здав сировину, зробити це до свят.