Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українців втягують у нову схему шахрайства: пропонують заробити 1,4 тис. грн за день

Українців втягують у нову схему шахрайства: пропонують заробити 1,4 тис. грн за день
Після того, як закінчився пільговий період розмитнення "євроблях" в Україні з'явилася нова схема шахрайства. У метро і на вулицях розміщують оголошення, в яких всього за годину "роботи" обіцяють заплатити 1,4 тис.

Правда, при цьому доведеться написати довіреність на те, щоб "роботодавець" міг купити на ваше ім'я автомобіль.

Головне:

- українців намагаються заманити в нову шахрайську схему;
- "євробляхери", щоб не платити штрафи, можуть оформити авто на довірливих українців;
- щоб убезпечити себе від схем, варто дотримуватися закону.
- Отримали 1,4 тис. і заплати штраф у 170 тис. грн

Відповідальність за розмитнення авто несе той, на кого заповнили декларацію, пояснює юрист Ольга Ніколаєнко. Вже з 1 травня українців, які не розмитнили своє авто, чекають величезні штрафи. Їх сума може становити до 170 тис. грн. І щоб спокійно керувати авто на єврономерах, шахраї пропонують оформити машину на охочих заробити за годину".

"Людина за дорученням забивається в декларацію і несе відповідальність за дотримання митного режиму. Шахрайство", – впевнена Ніколаєнко. На думку юриста, таким чином охочі заробляти на ввезенні авто без сплати податків і акцизів ("євробляхери") готуються до 1 травня.

Що далі буде з авто – невідомо. Наприклад, його можуть перепродати кілька разів, залишивши покупців "з носом". А коли знайдуть реального власника машини, виявиться, що це всього лише бажаючий "заробити за годину".

"Хтось від імені повіреного буде здійснювати юридично значимі дії: купувати автомобілі за кордоном, перевозити їх через митницю, ставити на облік (а може і не ставити). Швидше за все, представляючись, власне, повіреним брати гроші від бажаючих також швидко і дешево "купити вживаний автомобіль за кордоном", від імені повіреного підписувати договори та інші зобов'язання. Або набрати під "схему" передоплат від потенційного круга покупців, щоб зникнути з їхнього життя назавжди", – пояснює адвокат, партнер K. A. C. Group Тетяна Кузьмич.

За 1,4 тис. українців намагаються втягнути у шахрайську схему, за яку потім доведеться відповідати. При цьому, штраф у 170 тис. грн – не найгірший варіант розвитку подій. Якщо автомобіль кілька разів продадуть різним людям, реальному власнику, для якого авто купили за кордоном, доведеться доводити, що до зазначеної схеми він не має ніякого відношення.

Джерело  ​




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.