Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Фахівці назвали Wi-Fi роутер небезпечним для здоров'я

Існує кілька напрямків негативного впливу Wi-Fi на наш організм, стверджують вчені
Існує кілька напрямків негативного впливу Wi-Fi на наш організм, стверджують вчені, передає Ukr.Media.
Підвищує рівень окисного стресу
І ще одне дослідження в 2016 році в тому ж самому журналі прийшло до висновку про те, що тривалий електромагнітний вплив, до якого розряду відноситься і Wi-Fi-роутер, викликає підвищений рівень реактивних кисневих субстанцій і зниження антиоксидантного захисту організму. Це може призводити до окисних пошкоджень мозку і печінки.
Порушує розвиток нирок у плода
У 2004 році журнал Bioelectromagnetics опублікував дослідження, яке показало, що під впливом Wi-Fi у новонароджених щурів відзначається затримка з розвитком нирок.
Уповільнює рухливість сперматозоїдів
Опубліковане в журналі Fertility and Sterility у 2012 році дослідження показало, що Wi-Fi негативно впливає на рухливість сперматозоїдів. Такі висновки вчені зробили після того, як отримали зразки сперматозоїдів від 9 здорових чоловіків.
Викликає безсоння
Цілком можливо, що ваша безсоння не є результатом робочого стресу, а виникає з-за впливу Wi-Fi. У 2013 році вчені з'ясували, що Wi-Fi хвилі негативно впливають на мозок у стані сну щурів. Зокрема, вони порушували зміну фаз сну. Можливо, саме з-за цього багато люди вимикають роутер по ночах.
Викликає рак
Постійний вплив електромагнітних полів являє загрозу в плані розвитку раку. Ще в 1979 році дослідники довели, що померли від раку діти жили в будинках, які отримували більш потужний вплив електромагнітних полів, порівняно з іншими помешканнями.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.