Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

40-70 % жителів Землі заразяться коронавірусом – вчений


При цьому, як пояснив Ліпсіч, у багатьох з цих людей, не буде серйозних захворювань і навіть не буде проявлятися ніяких симптомів.
“Цілком ймовірно, що у багатьох буде легке захворювання або безсимптомний стан”, – сказав він.
Саме тому він не думає, що вірус можна зупинити. На його думку, такі віруси як SARS, MERS і пташиний грип, в кінцевому підсумку, були частково локалізовані, тому що вони були більш інтенсивними і мали більш високий рівень смертності.
Ліпсіч нагадує, що в перші місяці епідемії свинячого грипу H1N1 здавалося, що від вірусу помирає кожен десятий пацієнт. Ще не з’ясувалося, що переважна більшість заражених переносили захворювання на ногах і навіть не зверталися до лікаря. Коли ці випадки додали в загальну статистику, рівень смертності миттєво впав до 0,1%.
За даними ВВС, під час епідемії SARS (атипової пневмонії) в 2003 році рівень смертності становив майже 10%; від вірусу близькосхідного респіраторного синдрому (MERS) вмирає в середньому кожен третій. Так що за цим показником Covid-19 сильно поступається своїм попередникам.
Невідомий вірус вперше був зафіксований в грудні 2019 року біля жителів китайського міста Ухань в центрі країни. Імовірно, він виник на міському ринку морепродуктів. Пізніше було визначено, що новий вірус належить групі коронавірусів
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.