Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кордон закритий: Словаччина заборонила в‘їзд на свою територію


Дозвіл на в’їзд надаватиметься лише громадянам Словаччини та тим особам, які мають документи про постійне або тимчасове проживання на території Словацької Республіки.
Водночас, повідомляємо, що наразі українські пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною працюють у штатному режимі. Однак, відповідно інформації, оприлюдненої на офіційному сайті Кабінету міністрів України, найближчим часом Уряд обмежить кількість діючих пунктів пропуску, що обумовлено необхідністю посилення епідеміологічного контролю. Офіційна інформація буде опублікована на Урядовому порталі, повідомила закарпатська митниця.
Нагадаємо, Словаччина оголосила про надзвичайні заходи 14 днів для боротьби із поширенням коронавірусу, включно із закриттям міжнародних аеропортів.
Про це повідомляє  словацьке видання SME.
Усі три аеропорти з міжнародними рейсами – Братислава, Кошице та Попрад –  закриті для пасажирів, але залишатимуться відкритими для приватних і вантажних рейсів.
Зупиняється рух потягів та автобусів міжнародного сполучення  через Словаччину. Експлуатація внутрішніх залізничних рейсів відбуватимуться за режимом святкових днів.
Всі, хто повернеться з-за кордону, повинні будуть перейти на домашній карантин на 14 днів. ​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.