Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Трамп оголосив надзвичайну ситуацію у США: Європа стала епіцентром пандемії коронавіруса


Як повідомляє джерело, керівництво Всесвітньої організації охорони здоров’я оголосило в п’ятницю, 13 березня, про те, що число померлих в світі від коронавируса перевалило за позначку 5 тисяч і що Європа перетворилася в епіцентр пандемії.
В одній тільки Італії за останню добу померли 250 осіб, що стало рекордним добовим показником для країни за весь період з початку епідемії. Таким чином число померлих там підскочило з 1016 до 1266. Число заражених в Італії зросла з 15.113 до 17.660 чоловік.
У Німеччині за останню добу виявлено 671 новий заражений. В цілому кількість діагностованих носіїв вірусу в Німеччині досягло 3062, а померлих – 5 осіб.
У Франції оголошено про закриття на невизначений термін Лувра та Ейфелевої вежі. Влада заборонила збори за участю понад 100 осіб.
У Великобританії число діагностованих заразилися за добу підскочила на 35%. Тепер хворих там 798 чоловік, а померлих – 10.
В Україні 13 березня зафіксований перший випадок смерті від коронавируса. Там померла 71-річна жінка, яка повернулася нещодавно з Польщі. Влада країни закрила на два тижні кордону країни для всіх, хто не є громадянином України.
Іспанія збирається оголосити 13 або 14 березня про введення в країні режиму надзвичайного стану національного масштабу. У суботу, 14 березня, іспанський уряд збереться на спеціальне засідання, щоб в рамках режиму надзвичайного стану схвалити використання армії в боротьбі з епідемією. Число заражених в країні виросло до 4209, а померлих – до 120, у зв’язку з чим Іспанія стала другою після Італії країною за швидкістю поширення коронавіруса. За оцінками керівництва країни, на наступному тижні число хворих зросте до 10 тисяч.
США переходять в режим надзвичайної ситуаціїПро введення надзвичайного стану національного масштабу оголосив 13 березня президент США Дональд Трамп. Це дозволить направити на боротьбу з поширенням коронавіруса додаткові федеральні бюджети в розмірі до 50 мільярдів доларів. З 18 березня в’їзд в США з Європи буде заборонений строком на 30 днів.
Число офіційно зареєстрованих випадків зараження в США підскочив до цього дня на 414 і досягло 1678, а число померлих зросла на 5 і досягло 41 людини.
Тим часом коронавірус підійшов близько до самого Трампу. 7 березня він зустрічався у Флориді з президентом Бразилії , який за деякими повідомленнями діагностований як носій коронавіруса або навіть хворий. Сам Болсонару і його син спростували ці повідомлення і заявив, що аналіз на вірус дав негативну відповідь. До того ж ніяких симптомів захворювання у них немає. Проте він знаходиться в карантині.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.