Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Четверо членів однієї родини померли за тиждень від коронавірусуУ 73-річної Грейс Фуско було 11 дітей і 27 онуків. На початку березня відбувся традиційний сімейний обід. Імовірно, в ході цієї зустрічі кілька членів сім’ї заразилися коронавірусом, повідомляє The Sun.
В результаті померли двоє старших дітей Грейс, яким близько 55 років: син Кармайн і донька Рита. Про діагноз останньої сім’я дізналася тільки після її смерті.
Через кілька днів померла сама Грейс. Її племінниця і сімейний адвокат Роузанн Парадисо Фодера розповіла, що перед смертю жінка була у важкому стані й перебувала на штучній вентиляції легень. Вона пішла з життя, не знаючи про загибель своїх старших дітей.
Через день після смерті матері, у четвер, 19 березня, помер третій син Грейс, Вінсент Фуско. Ще 19 членів сім’ї знаходяться в ізоляції, двоє з них потрапили до реанімації, стан ще одного оцінюється як стабільний. При цьому результати тесту на коронавірус досі не готові. Парадисо Фодера розповіла, що через карантин члени сім’ї навіть не можуть проводити померлих, як годиться.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.