Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Чехії парламент продовжив режим надзвичайного стану до 17 травня


Спочатку уряд вимагав продовження до 25 травня, але урядова меншина в нижній палаті не знайшла достатньої підтримки для цієї дати. На продовження до 17 травня проголосували 54 із 101 депутата.
На обговоренні були й інші пропозиції від опозиції, вони  хотіли продовжити надзвичайний стан лише до 7 або 10 травня, але ці пропозиції не мали підтримки .
«Ми готові продовжити надзвичайний стан на тиждень. Якщо уряд вважає, що карантин потрібно продовжити », — заявив на прес-конференції голова ОДС Петро ФіалаПодовженню на десять днів карантину знову сприяло парламентське об’эднання СТАН.
«Ми готові проголосувати за продовження до 10 травня. Дата 25 травня для нас неприйнятна », — заявив голова партії Віт Ракушан у вівторокВрешті-решт, пропозиція комуністів, які толерують уряд прем’єр-міністра Андрія Бабішабула прийнята прийнята. Їхня пропозиція була в продовженні надзвичайного стану до 17 травня.
Попри прохання Кабміну  продовжити термін до 25 травня, Палата Депутатів уклала  розкладом, за яки надзвичайний стан закінчиться 17 травня.
Ні міністри, ні прем’єр-міністр спочатку не хотіли продовження.
«Я вважав, що мені не доведеться просити Палату про подальше продовження надзвичайного стану, головним чином тому, що я вважаю, що наша країна тримала пандемією як одна з найкращих в ЄС», — сказав прем’єр-міністр Бабіш на початку зустрічі .Він зауважив, що на запит вплинуло рішення Празького міського суду, ухвалене минулого тижня, яке  скасувало чотири урядові заходи, визначивши їх незаконними.
Робоча група експертів Міністерства охорони здоров’я також застерегла про припинення надзвичайного стану до 30 квітня. За її словами, друга хвиля коронавірусної епідемії була б неминучою .​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.