Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Корупція, черги та ями - візитівка України на кордоні з ЄС

Корупція, черги та ями - візитівка України на кордоні з ЄС
Про це повідомив Віталій Грегор в мережу фейсбук.
Яскравим прикладом мільйонної корупційної схеми на Закарпатті є реконструкція пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні " #Ужгород ".

Її наслідки відчуваю особисто, прямуючи в Прагу, очікуючи сьогодні в довжелезній ЧЕРЗІ вже майже 7 годин (!!). З них 5 годин (починаючи з 17:00) на українській стороні і вже майже 2 години на нейтральній (станом на 23:59 2 грудня 2018). До словацьких митників з такими темпами маємо доїхати десь за години 3-4 (!!). Це піз*ец, шановні..

#Безвіз - це звісно круто, не треба чекати в чергах на отримання візи та витрачати додаткові кошти щоб поїхати в цивілізовані країни. Однак, щоб потрапити нам, ужгородцям, в сусідні країни, кордон яких в декількох кілометрах, треба ще придбати додаткового терпіння і нерви. Ні, ну це нормально по декілька годин стояти в черзі? Чому не створені умови для швидкого перетину для подорожуючих і робочих, тих, хто нічого не везе, крім себе і 1-2 сумки. Чому тисячі українців мають відчувати певне дефектне відношення до себе в порівняні з європейцями, через те, що чиновники двох сторін не можуть забезпечити елементарне - збільшення пропускної можливості. А можливо це просто чергове підгрунтя для корупції? Оскільки виглядає наче створення штучних умов та імітацію роботи, по типу більше годин "працюють" - більше коштів треба на утримання працівників митниців.

Ями, як же без них в Україні. На українській стороні транзитна зона в ямах, які символічно починаються навпроти банеру про "реконструкцію" цього пункту пропуску в обласному центрі #Закарпаття і буквально закінчуються при в'їзді в Словаччину.

До слова, почали реконструкцію з модернізацією цього "КПП Ужгород" вартістю близько 7 мільйонів євро в 2013 році і мали закінчити ще наприкінці 2015 р. "За ці гроші примудрилися лише частково зруйнувати адмінбудівлю та звести біля неї невеличку недобудову з цегли. Результати цієї «титанічної» роботи нині можуть спостерігати на кордоні всі гості України і власне самі українці, подорожуючі до ЄС.. Загальний бюджет українських партнерів складає 4.070.000 євро.."

На дворі вже закінчився 2017, а реконструкція #КППУжгород стоїть і досі, як схоже і боротьба із корупцією.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.