Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Із яким бюджетом житиме Закарпаття у 2019 році?

На 13-й сесії облради депутати затвердили основний фінансовий документ Закарпаття - бюджет на 2019 рік. У ньому враховані пропозиції профільної комісії з питань бюджету облради та озвучені депутатами у ході роботи засідання сесії. "За" дане рішення проголосувало 59 депутатів.
Тож, цьогоріч доходи обласного бюджету становитимуть 6 772 335 700,00 грн. Видатки визначено у сумі 6 757 646 000,00 грн. Повернення кредитів до спецфонду обласного бюджету складатимуть 4 200 000 грн.
Надання кредитів з обласного бюджету у сумі 18 889 700,00 грн.
Оборотний залишок бюджетних коштів обласного бюджету  у розмірі  5 000 000 грн, що становить 0,08 відс. видатків загального фонду обласного бюджету. Резервний фонд обласного бюджету складатиме 10 000 000,00 грн, що становить 0,2 відс. видатків загального фонду обласного бюджету.
Затвердили депутати  бюджетні призначення головним розпорядникам коштів обласного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами та міжбюджетні трансферти, а також  розподіл між місцевими бюджетами додаткової дотації на здійснення переданих із держбюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я.
Облдержадміністрація здійснюватиме перерозподіл обсягів субвенцій із місцевого бюджету за рахунок відповідних субвенцій з держбюджету між адміністративно-територіальними одиницями області, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій, допомог і фактично виконаних робіт у межах загального обсягу таких субвенцій; за погодженням із постійною комісією облради з питань бюджету здійснюватиме розподіл міжбюджетних трансфертів.
На 2019 рік затверджено розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунальної та соціальної інфраструктури за об'єктами, а також розподіл витрат обласного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 217 318 000,00 грн.
Визначено на 2019 рік видатки загального фонду на: оплату праці працівників бюджетних установ; нарахування на зарплату; придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування; оплата комунальних послуг та енергоносіїв; поточні трансферти населенню; поточні трансферти місцевим бюджетам; підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації;забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування; фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки; оплата послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури.
Прес-служба Закарпатської облради

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.