Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті червонокнижні квіти потопають у смітті (ФОТО)


Жахаючі світлини людської нелюдяності та безвідповідальності у соцмережі Фейсбук оприлюднив закарпатський фотограф Tomas Medvetskii:
“Людина народжується, і якщо їй щастить з дитинства, вона бачить життя тільки яскравим, тільки кольоровим, і просто самим – самим.
І певно перше, що формує таку її думку – це краса навколишнього середовища, яку вона бачить.
Але ж і справді, нас оточує дещо неймовірний світ, неосяжний людським оком та розумом.
В минулому моєму пості я відкрив для Вас таємницю одного зачаровано-гарного місця, а сьогодні я хочу показати це місце зовсім протилежного боку.
Я тільки хочу сказати наступне: життя все і всіх роставить по своїх місцях .Ми отримаємо, що заслужили не треба нарікати на те, в чому винуваті самі, бо ж кожен пожинає ті плоди, які сам посіяв.
Світ досить великий, щоб задовольнити потреби будь-якої людини, але занадто малий, щоб задовольнити людську жадібність і саме нам слід усвідомити, що навколишнє середовище – це ми з вами.
Людство дивно переробляє природу в сміття, а потім дивується і ховається від різних вірусів та природних катаклізмів в своїх будинках, перебуваючи на самоізоляції від всього натурального (не цифрового) світу. Коли планета дає всі можливості людям бути разом, жити разом в дружбі і злагоді перш за все з самою планетою.
Нам треба зрозуміти, що дорога, по якій ми ходимо кожного дня – це ми з вами. Невже ми хочемо бути ходячими сміттєвими баками ? А виходить, що так і є.
Залишилось так мало красивих і чистих місць на землі, а нам з вами чомусь і далі не терпиться взяти, викинути і забруднити частинку цнотливої природи своїми відходами, які ми не в силі донести до найближчого смітнику.
Я не закликаю встати з дивану і зібрати сміття, яке можливо ніхто з вас і не кидав, та на майбутнє, чого б нам не в працювати в собі звичку прибирати за собою не тільки в своєму будинку, а й усюди, де б ми не були?
Це ж так просто”, – пише автор допису.У коментарах люди обурюються таким “людським свинством”:
“Боже, люди-люди, що ж ми робимо…дивлячись на це все плакати хочеться”, – прокоментувала користувачка Valentina Balog.
“Чому люди не викидають тот мусор на головних дорогах? Щоб влада через нього їхала і гуляли люди і їх діти, які були проти мусоропереробного завода! З дороги приберуть, а з лісів і річки Тиси ніхто не збере, крім активістів”, – написала Оксана Олаг.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.