Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Стало відомо, якою буде вартість блакитного палива у грудні для закарпатців


Більшість постачальників газу оприлюднили свої цінові пропозиції на грудень. Що змінилося у порівнянні з листопадом і якою буде вартість блакитного палива у грудні? 
Після лібералізації газового ринку в Україні більше не існує єдиної ціни на блакитне паливо для населення.
За п’ять днів до кінця місяця кожен постачальник повинен оприлюднити свої цінові пропозиції на наступний місяць. У четвер це зробили майже всі трейдери.
Одним з перших ціну оприлюднив “Нафтогаз”, вона залишилася на рівні попереднього місяця – 6,33 грн за куб м. Це одна з найдешевших пропозицій на ринку. “Нафтогаз” розпоряджається ресурсом своєї “дочки” – компанії “Укргазвидобування”, що дозволяє йому тримати ціни на мінімальних позначках з метою збільшення своєї частки на ринку. Наразі вона мізерна – блакитне паливо в “Нафтогазу” купують лише 2,5% споживачів.
Якщо порівняти пропозиції постачальників на листопад і грудень, то змін відбулося небагато і більшість з них – несуттєві. Однак є і винятки: з майже 50 постачальників лише чотири компанії підвищили ціни у порівнянні з попереднім місяцем.
Ціна за газ у грудні для населення
Ціна за газ у грудні для населення
Однак вартість газу постачальника – не вся сума, яку повинен заплатити споживач. З початку 2020 року українці також отримують рахунки за постачання газу.
Щоб вирахувати повну суму, до ціни постачальника необхідно додати вартість доставки.
Постачають паливо облгази або оператори ГРМ, які отримують плату за кожен доставлений споживачу кубометр газу. Вартість доставки встановлює Національна комісія з регулювання тарифів і в кожному регіоні вона різна.
Вартість транспортування газу
Вартість транспортування газу

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.