Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Одержувачів субсидій контролюватимуть по-новому: деталі


На тих, хто отримує субсидію чекають зміни, їх контролюватимуть по-новому: від наступного року Міністерство фінансів буде перевіряти українців відразу після того, як вони подадуть заяву.

Про це розповіли у Сніданку з 1+1, передає ТСН. Якщо ж виплату вже призначать, а порушення знайдуть згодом, то виплачену допомогу доведеться повернути до державного бюджету.
Нова перевірка передбачає вивчення необхідних документів у три етапи. Дані весь час оновлюються. Наприклад, якщо ви зробили велику покупку картою або придбали автомобіль, то цю інформацію побачить Мінфін і передасть до Міністерства соціальної політики.

Варто також зазначити, що забрати пільгу можуть, якщо субсидіант володіє будинком площею від 200 квадратних метрів, або квартирою в понад 120 квадратів. Також на субсидію не можуть претендувати власники автомобілів, яким менше 5 років, або якщо вони зробили одноразову покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

До слова, у Міністерстві соціальної політики повідомляли, що від початку опалювального сезону розмір субсидій в Україні зріс в 2,5 рази. У жовтні пільгу отримали майже 3 мільйони українських родин. Найбільший розмір субсидії зафіксували у Києві – понад 950 гривень. Загалом уряд виплатив за жовтневими субсидіями майже 2 мільярди гривень. ​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.