Як зустрічали олімпійців на рідній землі вболівальники, рідні та друзі
Гучними оплесками зустрічали олімпійців у сільському клубі Чорної Тиси, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067117_dsc_0627.jpg)
23 березня, у приміщенні Чорнотисянського сільського клубу, селяни гучними оплесками зустрічали своїх перших спортсменів, які взяли участь в Олімпійських іграх.
Іван Ковбаснюк - український гірськолижник, член збірної України на Олімпійських іграх і Сергій Романюк - український гірськолижник, член збірної України на Параолімпійських іграх. Ними пишається Рахівщина.
Чимало вдячних слів пролунало на адресу спортсменів. Голови райадміністрації і райради Павло Басараба і Василь Дан, вручили хлопцям подарунки і грошові винагороди. Відзначили олімпійців і їхні вболівальники - голови Чорної Тиси і Ясіня Іван Павлючок та Едуард Зелінський, члени асоціації підприємств лісопереробників ,,Біла Тиса”, керівництво Ясінянського лісгоспу.
- Ми дуже пишаємося нашими олімпійцями, а особливо - параолімпійцем, які мають надзвичайну силу волі та гідно представили Україну на Олімпіаді! Кожен з них – справжній герой! Думаю, що це перемога, про яку ми мріяли – щоб про Рахівщину почули у світі, - зазначив Павло Басараба.
Параолімпієць Сергій Романюк вже пообіцяв готуватися до наступних змагань, ними стане параолімпіада у Китаї.
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067202_dsc_0623.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067160_dsc_0550.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067207_dsc_0552.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067185_dsc_0555.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067210_dsc_0557.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067187_dsc_0564.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067176_dsc_0568.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067204_dsc_0569.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067250_dsc_0574.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067259_dsc_0581.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067214_dsc_0585.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067164_dsc_0588.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067240_dsc_0596.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067212_dsc_0604.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067257_dsc_0609.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067179_dsc_0611.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067218_dsc_0614.jpg)
![](http://www.rakhivnews.in.ua/uploads/posts/2018-03/1522067220_dsc_0617.jpg)