Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Рахів’янин Антон Плакса – Чемпіон України з армліфтингу


У спортивному комплексі «Планета спорт» 23-25 березня в місті Олександрія Кіровоградської області відбувся Чемпіонат України з армліфтингу. Відповідно до Положення цьогорічних змагань, головними цілями їх проведення є розвиток та популяризація армліфтингу задля офіційного визнання та внесення в реєстр неолімпійських видів спорту України; підвищення спортивної майстерності, виконання спортивних розрядів та звань; здобуття атлетами досвіду участі у змаганнях високого рівня; популяризація здорового способу життя, залучення різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом;формування збірної команди Україні для участі у чемпіонаті світу 2018 року.
Всього у змаганнях взяли участь близько 150 учасників, серед них – єдиний представник Закарпатської області – рахів’янин Антон Плакса. На його плечі була покладена велика відповідальність. Але завдяки регулярним тренуванням Антон із гідністю представив наш край. Він виконав норматив Майстра спорту Міжнародного класу, що є найвищим званням у будь-якому виді спорту.
Свою подяку спортсмен висловлює спонсорам за матеріальну допомогу – Богдану Губко; у  підготовці до змагань – Даніелю Козловичу, а також компанії Trec Nutrition.
Щиро вітаємо Чемпіона України. Горді, що наше місто прославляють молоді спортсмени.
ДОВІДКА. Армліфтинг (від англ. arm-lifting – підйом рукою) – силовий вид спорту, який включає в себе виконання чотирьох окремих вправ:  «Rolling Thunder», «Apollon’s Axle», «Silver Bullet», «Saxon bar». Кожен спортсмен може брати участь у чотирьох вправах або в одній з них, на вибір. Для виконання кожної вправи йому надається 3 спроби (окрім вправи «Silver Bullet» — 2 спроби). Переможець визначається за найбільшою піднятою вагою, окрім вправи «Silver Bullet», де переможець визначається за найбільшим часом. Основна ціль вправ армліфтингу – визначення кращого у силі хвату. А основними характеристики армліфтингу, що виділяють його з поміж інших видів спорту, є простота, доступність та мала ймовірність травматизму.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.