Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

П'яні студенти у потязі "Львів-Рахів" погрожували вбити закарпатця

Днями в потязі, котрий прямував до Рахова стався неприємний інцидент.
Як повідомила в дописі у мережі Фейсбук Марія Гуменюк, її син їхав у цьому потязі. Під час поїздки сталася словесна перепалка між пасажирами.

Мій син, їхав додому поїздом Львів -Рахів. Студенти що на фото, Федеренко Назар та Андрійчук Назар, їхали цим же поїздом та вагоном. Зі слів сина та свідків вагона, вони почали розпивати спиртні напої, їм не має ще 18 років, провідник вагона знав що п'ють алкоголь, особисто на прохання студентів приніс їм кружки для чаю. Протягом дороги пили і розмовляли кому "набити морду"це сказав Федеренко та Андрійчук. В Франківську мій син їм дав зауваження щодо їхньої поведінки в поїзді, Коли Федеренко пригрозив що має ніж і що в Рахові його вб'є, Андрійчук вдарий його в обличчя поки він не бачив його. Син викликав поліцію, провідники нічого не зробили , на прохання моє вони мені відповіли: "Ми не маємо права забрати в нього ніж, з кармана".

І саме головне вони його залишили самого з трьома п'яними неадекватними "ідіотами" саме так я їх можу назвати. В Надвірні поліція висадили з поїзда Андрійчука та мого сина, а Федеренко який погрожував ножем, спокійно поїхав додому. І порядку ніякого не має, чому мій син , який купляє білет так само як ці студенти не має права доїхати додому в безпеці, терпіти наглим , неадекватним які погрожують і б'ють. Ще рас наголошую коли один погрожує , другий б'є поки ти його не бачиш, - написала жінка.

Користувач Олеся Тимчак зазначила, що була присутня під час інциденту в тому ж вагоні:

Так трапилось, що вчора їхала у Рахів в тому ж вагоні, що і Ваш син. Була, так би мовити, майже "свідком" цієї ситуації. ТАКОГО я ще не бачила! Хлопці не вміють нормально розмовляти, просто "мат на маті". Коли алкоголь вдарив вже в голову, то почали дуже голосно "розмовляти" (матюкатись). На зауваження інших пасажирів взагалі не звертали уваги! Після того, як в Надвірній, Ваш син і ті хлопці вийшли, один з хлопців справді залишився. І потім, дорогою до Рахова, ще пів вагону чуло, як він розмовляв по телефону і казав, що "уроє того пі*араса". Дуже добре, що Ви звернулися до поліції. Такі люди мають нести відповідальність. Правда, їм ще немає 18, тож вона буде невелика. Але треба щось тоді робити з батьками. Бо це просто невихованість та безкультур'я!, - зазначила жінка.

Також прокоментував інцидент і Lubomir TabalLubomir:

А провідник тут до чого коли я їхав з ними в одному вагоні і в Франківську провідник їм сказав що ніякого алкоголю щоб вони непили в поїзді бо він за пасажирів відповідає а хлопці заказали у провідника каву а потім з тих чашок пили, - написав чоловік.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.