Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

26 березня — день Никифора: історія, традиції та прикмети свята

​Вода сьогодні володіє особливою силою!

В православ'ї 26 березня згадують святителя Никифора патріарха Константинопольського. Дата за народним календарем називається день Никифора, інформує Ukr.Media.
Ким був святий Никифор?
Жив Никифор у місті Константинополі в VIII-IX століттях, його батько перебував на службі в імператора на посаді секретаря.
Під час правління імператриці Ірини Никифор обіймав посаду сановника і брав участь у Сьомому Вселенському Соборі.
У 806 році Никифор прийняв чернечий постриг і зайняв місце померлого патріарха Тарасія. У період правління імператора-іконоборця Лева V Вірменина Никифор був засланий в монастирську обитель, де і пішов із земного життя у 828 році.
Які на цей день існують традиції та обряди?
Наші предки в цей день особливе шанування висловлювали рослинам. Щоб не привернути в будинок лихо, сьогодні не можна на чагарниках і деревах гілки рубати і обламувати. Буде дуже добре, якщо присвятите 26 березня догляду за кімнатними рослинами.
Слов'яни в цей день багато вишивали і виготовляли захисні талісмани, обереги.
Сьогодні сприятливий день для того, щоб налагодити сімейне життя, припинити чвари між подружжям. Для цього чоловікові і дружині, у яких часто виникають негаразди та сварки, ввечері треба відправитися в гості до щасливої сімейної пари. Або до себе їх запросити, поспілкуватися за чаєм зі свіжою випічкою.
Не пропустіть сьогоднішній день і використайте цілющу силу води собі на благо!
На Русі вважалося, що вода в день Никифора володіє особливими цілющими властивостями. Тому люди намагалися не пропустити цей день і використовувати силу води для своїх благ.
Рано вранці наші предки йшли на джерело, де вмивали обличчя чистою водою. Потім побільше набирали водиці в ємності і несли додому, щоб пити протягом всього дня. Якщо поруч з вами немає джерела, проведіть в домашніх умовах нескладні ритуали на воду.
Для збереження молодості і краси
Вранці, коли прокинетеся, налийте в миску чистої води і вимовте змова:
«Могутня і сильна водиця-сестрице, я тебе прошу допомогти. Дай моєму обличчю краси і натуральної свіжості. Зроби мої брови чорними, як смола, губи червоними, як кров, вії довгими, а шкіру білою і гладкою. Нехай моя краса всіх людей навколо заворожує, а у чоловіків викликає розчулення. Тільки ти, водиця-сестриця, мені допоможеш. Невимовної краси мерщій на мене наведи. Амінь».
Води не шкодуйте і гарненько вмийтеся. Не витирайте потім обличчя рушником, нехай крапельки висохнуть природним шляхом.
Для захисту від псування і пристріту
Дочекайтеся півночі, запаліть свічку, наберіть у склянку чистої води. Встановіть все на столі і прочитайте замовний текст:
«Ніби небесна цариця, ця чиста і сильна водиця. З небес ти до нас являєшся і в землю переходиш, звідки наверх знову піднімаєшся. Прошу тебе, водиця, мила моя сестриця, у такому круговороті про мене не забувай. З мене, раби Божої (ім'я), все погане забирай: неприємності і біди з негараздами, заздрісні погляди і погану славу серед людей. Все це сховай у землі, де нога людська довіку не ступала. Хай темрява поховає в тій глибині весь негатив і напасті, що на мене спрямовані. Амінь».

Вода повинна залишитися на столі до ранку, свічці дайте повністю догоріти, а самі лягайте спати. Вранці після пробудження відпийте три ковтки води. Те ж саме треба буде зробити вдень і ввечері перед тим, як лягати спати.
Для здійснення заповітних бажань
Як тільки настане 26 березня, наберіть в графин чисту воду і прошепотіть над нею замовні слова:
«Прошу тебе, чиста водиця, бажання моє заповітне здійсни. Як я, раба Божа (ім'я), тобою нап'юся, і обличчя вмию, так пошли мені краплі твої на здійснення моєї мрії. Вона у мене незлобна, необразлива, непорочна, ясними думками придумана. Зроби все, про що благаю тебе. Амінь».

Нехай вода залишиться стояти всю ніч на столі, а самі вкладайтеся спати. Вранці після пробудження трохи води відлийте з графина і вмивайтеся. Воду, що залишилася, протягом дня пийте дрібними ковтками. Щоразу при цьому уявляйте в думках, як ваше бажання збулося.
Погодні прикмети на 26 березня
  • З завтрашнього дня чекайте теплу і ясну погоду, якщо ввечері 26 березня галки в зграї зібралися і голосно розкричалися.Майбутні літні місяці очікуються прохолодні і дощові, якщо сьогодні густий туман спустився на землю.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.