Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 27 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 27 березня 2020 року.

Овен
День допоможе Овнам по-новому поглянути на бюджет і управління матеріальними справами. Може змінитися колишній критерій вибору покупок, система контролю за рухом коштів, стиль накопичень. Зміни будуть викликані новими планами і порядками. Можливі позапланові витрати, перспективи переказу коштів у недержавні фонди. Вранці актуальні пошуки інформації і приватні бесіди на фінансові теми, інформує Ukr.Media.
Телець
Вранці Тельцям корисно залишатися на зв'язку і мати доступ до інформації. Нові умови ставлять вам рамки, свобода має ціну. Замість навчальних ситуацій з підстраховкою, вам пора реалізовувати справжні серйозні плани. Будь-яка перебудова вимагає далекоглядності, особливо, якщо вона пов'язана зі зміною професії або посади. Якщо офіційно у вас з'явилися нові друзі, зі старими можна тримати контакт таємно.
Близнюки
На початку дня Близнюкам краще перейти на приватний канал зв'язку, а обговорювати переважно фінансові новини і приховане підґрунтя подій. Однією з важливих тем може виявитися перегляд матеріальної бази: заробітків, накопичень, кредиту довіри людям, країнам і організаціям. Варто подумати, кому з друзів можна вірити в нових умовах, де краще розміщувати заощадження, в якій валюті вести розрахунки.
Рак
Вранці Ракам не варто відмовлятися від переговорів у неформальній обстановці, а також від довірчого дистанційного спілкування. Особливий інтерес викличуть теми майбутнього і фінансово-економічної революції. Якщо відбулися суворі зміни в структурі групи, яка цікавить або організації, не варто хвилюватися: у вас є друзі, з якими ви можете поділитися своїми надіями і побоюваннями.
Лев
Левам пора переглянути свої плани та цільові життєві установки. Привід може дати перебудова в професійному середовищі, зміна керівництва. Саме час підредагувати принципи партнерства і дружби, контекст спілкування з публікою. В нових умовах стане чіткіша чужа позиція, що може обернутися і злом, а благом. Бажана взаємна чесність. Краще стати реалістом і не чекати від людей неможливого.
Діва
На початку дня Дівам допоможе інформаційний обмін і готовність до діалогу. Особливо корисне вміння знаходити нову користь у старих зв'язках. Обізнаність сприятиме розширенню вашого кругозору, розуміння тонкощів нового порядку і усвідомлення власних шансів у ньому. Несподівані перспективи можуть з'явитися в навчанні або роботі за кордоном. У багатьох тонкощах вдасться розібратися дистанційно.
Терези
Сьогодні Терезам не варто скидати з рахунків економічну сторону питання. По можливості, краще присвятити їй основну частину дня. Обставини дозволяють не тільки зрозуміти суть нововведень, а й глибше вникнути в тонкощі. Варто довідатися більше про нові банківські послуги, інвестиційні портфелі, схеми кредитування, про правила контролю за доходами, грошовими переказами й заборгованостями.
Скорпіон
Скорпіонам не варто залишати без уваги зміни в чужій поведінці. Можливі трансформації у відносинах з друзями і близькими, нові нотки в поведінці партнера. Може змінитися позиція клієнта, настрій цільової аудиторії. Вранці не варто відмовлятися від розмови: в будь-якому діалозі прослизне щось важливе, а вам не складе труднощів вловити натяк. У будь-якій ситуації важливо зберігати доброзичливість.
Стрілець
Стрільцям сьогодні краще зробити своїм пріоритетом практичні справи. День підходить для оновлення звичного режиму: робочого розкладу, програмного забезпечення, електронного обладнання, штату співробітників, системи оплати. Якщо ви зайняті в сфері торгівлі або виробництва, назріли зміни в складській політиці, принципах обліку та логістиці. Нові потреби можуть з'явитися у домашніх тварин.
Козоріг
Для Козорогів це вдалий день, хоча позитивні зміни можуть проявитися не відразу. Не виключено, що ви знайдете свій колишній апломб лише до вечора, коли отримаєте достатньо підтверджень своєї правоти і безпеки. Зірки радять не хвилюватися даремно, довіритися долі і спокійно зайнятися необхідними оновленнями. Ранок — непоганий момент для спілкування, але не про все варто говорити відкрито.
Водолій
Увагу Водоліїв сьогодні може залучити сім'я, житло, фінансове питання. Всі оновлення в цих сферах будуть повертати їх до головної теми моменту — повороту у власній долі. Імовірне бажання заново знайти ґрунт під ногами, наприклад, купити квартиру, облаштувати по-своєму будинок. Якщо на вас покладена відповідальність за близьких, не варто нав'язувати їм свої принципи, щоб уникнути майбутніх проблем.
Риби
Цей день Риби можуть використовувати для ознайомлення з останніми практичними нововведеннями в потрібній їм сфері. Зірки радять провести таку роботу в обов'язковому порядку, якщо ви плануєте відповідальний крок або важливе придбання. Бажання детальніше вникнути в тему може призвести до інтенсивного листування, тісного спілкування з близьким оточенням або пізнавальною позаплановою екскурсією.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.