Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Хто вона – перша людина на планеті захворівша коронавірусом?

​​
Продавщиця креветок з Китаю виявилася першою людиною, у кого було підтверджено зараження коронавірусом.
Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на китайські ЗМІ.
Уточнюється, що жінка на прізвище Вей продавала живі креветки на ринку «Хунань» в Ухані. 11 грудня 2019 року в неї з невідомої причини піднялася температура і вона звернулася в клініку. Продавщиця розповіла, що зазвичай при нездужанні йшла в лікарню, там їй ставили укол, і на наступний день її самопочуття поліпшувалося. Однак в той раз не допомогли навіть два уколи.
16 грудня Вей звернулася в лікарню «Сєхе» при Хуачжунському університеті науки і технології. Пізніше з’ясувалося, що вона стала першою людиною з підтвердженим випадком зараження коронавірусом на ринку «Хунань». Є припущення, що саме цей ринок став джерелом поширення інфекції. Однак фахівцям поки не вдалося з’ясувати, як і за яких обставин вірус зміг передатися від тварини-носія до людини.
31 грудня комітет з охорони здоров’я Ухані повідомляв, що в першій групі заражених – 27 осіб. Журналісти отримали копію списку пацієнтів з коронавірусом, з якого випливає, що 24 людини мали контакти з ринком «Хунань», при цьому четверо з них – члени однієї сім’ї.
Китайським ЗМІ вдалося знайти і першого зараженого, який не мав ніяких контактів з «Хунань». Це чоловік з прізвищем Чень. 16 грудня у нього піднялася температура, він звернувся в лікарню в передмісті Ухань. Пацієнт так і не зміг зрозуміти, де заразився. Однак він зазначив, що члени його сім’ї, а також ті, хто супроводжував його в лікарню, здорові.
​​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.