Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 05 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 05 квітня 2020 року.

Овен
Сьогодні Овнам доведеться врахувати практичні дрібниці, без них забуксує будь-який захід. Щось доведеться зробити по-новому: інакше побудувати меню, бюджет, лікування, обслуговування і підтримку, вибрати інші інструменти, інгредієнти або ліки. В процесі справи легко зіткнутися з нечесністю, скритністю, плутаниною в деталях. Прояснити істину вам допоможуть чуття, спостережливість і скрупульозність, інформує Ukr.Media.
Телець
Тельцям сьогодні варто враховувати змінену обстановку, наприклад, хиткий інформаційний фон. В будь-яких відомостях вам можуть зустрітися неточності і замовчування. З вами можуть бути не до кінця чесні ваші друзі або діти. Не рекомендується робити покупки і приймати рішення, не прояснивши картину. Не про все варто питати прямо, про деякі нюанси краще спробувати здогадатися за непрямими ознаками.
Близнюки
Сьогодні Близнюки стануть жертвою своїх ілюзій, навмисної дезінформації або заплутаної обстановки з масою випадковостей. В цю добу легко підводить інтуїція. Туманними за формою або по суті будуть ваші і чужі заяви. Взаємна скритність ускладнить спілкування з близькими. Небажані знайомства, переговори, співбесіди. Не варто відправляти листи і резюме, пускатися в дорогу, починати навчання.
Рак
Сьогодні Раки мають потребу в спілкуванні або інформації. Краще розраховувати на досвід і чуття, оскільки цей день сповнений плутанини і фантазії можуть підмінити реальність. У бесідах часом доведеться спілкуватися натяками. Неясні відомості надійдуть із зовнішніх джерел, у тому числі, з-за кордону. Ймовірні непорозуміння в дорозі, пов'язані з погодою, навігацією, зв'язком або попутниками. Можливий інтерес до пліток.
Лев
Левам у цей день краще не вірити чуткам, скептичніше ставитися до прогнозів, обіцянок, пропозицій. Навіть найчесніші люди можуть про щось замовчувати або в чомусь щиро помилятися. Надійний інформаційний канал може транслювати сумнівні новини. Висока ймовірність пліток і домислів у колі друзів або випадкових знайомих, особливо жінок. Небажані будь-які фінансові операції.
Діва
Сьогодні Дівам краще не вести переговори, не заводити знайомства, не проходити співбесіди, не давати обіцянок. Зірки не радять вам шукати посередника, консультанта, перекладача, а також виступати в одній з цих ролей. Щирості та розумінню завадить обман або самообман (швидше за все, взаємний). Ймовірна плутанина при передачі даних. Якщо надійшла пропозиція, варто взяти час на роздуми.
Терези
Цей день підживлює сумніви Терезів і позбавляє їх впевненості. Причиною може стати таємна або незрозуміла інформація, нездужання, дрібний секрет, який розкрився. Можливі проблеми з підтримкою зв'язку, обслуговуванням, вибором шляху. Нечіткі дані будуть надходити з віддалених регіонів. Зрештою, ви почнете коливатися навіть там, де ваші позиції сильні. Не рекомендується вирушати в дорогу і починати справи.
Скорпіон
Сьогодні зірки радять Скорпіонам включити свій природний скепсис та заздалегідь піддавати сумніву будь-яку інформацію. Аж до ночі вам буде складно розраховувати на достовірні своєчасні відомості. У будь-якій сфері будуть в дефіциті адекватні орієнтири і точні рекомендації. Через брак ясності в дрібницях часом буде неможливо не лише отримати чітку відповідь, але і чітко сформулювати запит.
Стрілець
Стрільцям краще не планувати на цей день переговори, або не порушувати в них важливі теми. Будь-яке спілкування сьогодні може розвернутися не на вашу користь. Співрозмовник легко приспить вашу пильність (особливо, якщо він вам симпатичний). Вам варто виключити співбесіди та довірчі діалоги будь-якого роду, якщо ваші позиції неміцні в практичному плані, наприклад, професійному чи економічному.
Козоріг
У Козорогів сьогодні інтуїтивно правильне мислення. Важливо не піти на поводу у зовнішнього інформаційного потоку, він спотворить картину. Якщо ви вирішили заздалегідь, краще слідувати власному старому плану, а не поточним підказкам, наприклад, пораді випадкових попутників. Листи доведеться читати «між рядків». В переговорах не бійтеся недомовок: ваш натяк скаже співрозмовнику більше, ніж відкритий текст.
Водолій
Водоліям зірки підказують, що сьогодні критичні невидимі оку нюанси. Небезпечно нехтувати ними в будь-якій справі, особливо, в медицині, фінансах, інтелектуальній сфері та ювелірній ручній роботі. Ваше системне мислення, енергія і майстерність безсилі, якщо ви не вдалися в тонкощі якої-небудь схеми або процесу. Будь-які починання краще відкласти, бо щось неодмінно вислизне з вашого погляду.
Риби
Сьогодні Риби не надійні співрозмовники, деякі з них постійно обманюють себе або заплутують інших. Ви трохи підсилите свої позиції, якщо не станете підгодовувати свої ілюзії і будете чесні з собою: в цьому випадку, вам будуть очевидні всі чужі прийоми. І все ж істину сьогодні не знайти. Краще відкласти ділові контакти, а також любовні розмови й побачення, сімейні та подружні бесіди.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.