Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Супермісяць 8 квітня 2020 року: що можна очікувати в цей особливий день

​Які бажання виконає Місяць і що для цього потрібно робити.

Супермісяць буває нечасто. Цей день можна назвати особливим, але він не завжди і не у всьому сприятливий для людства і для кожного з нас окремо. Астрологи розкажуть, чого можна очікувати від Місяця 8 квітня, інформує Ukr.Media.
8 числа згідно з місячним календарем нас чекає повний Місяць у Знаку Терезів. Це буде далеко не простий день: він входить до числа найбільш небезпечних у квітні. Очікується, що в цей день відбуватиметься багато непередбачених неприємностей, але серед них можуть мати місце і позитивні події.
Що таке супермісяць
Супермісяцем називають повний Місяць, який максимально наближений до Землі. 8 квітня наш супутник наблизиться настільки, що буде здаватися значно більшим звичайного і стане більш яскравим.
Максимальне наближення буде означати, що Місяць стане більш впливовим. Це позначиться на всіх сферах життя, на всіх аспектах сили нічного світила. Не будемо фокусуватися на негативних сторонах, а спробуємо припустити, що допоможе нам стати кращими і більш успішними.
Фінанси і справи 8 квітня
Згідно з місячним календарем у цей день Місяць може раптово виконати наші бажання, що стосуються грошей або матеріальних цінностей. Можливий грошовий приріст. Також є ймовірність того, що ви зможете натрапити на приємні знижки в інтернет-магазині. Хтось може запропонувати вигідну угоду купівлі-продажу.
Щоб грошові мрії збувалися в це супермісяць, важливо не залишатися осторонь. Необхідно шукати можливості і прислухатися до здорового глузду. Цілком ймовірно, що до багатьох з нас завітає удача на цьому терені. Для цього потрібно лише набратися терпіння і бути уважнішими. Не зайвими будуть грошові талісмани.
Кохання і відносини в супермісяць 8 квітня
У кохані удача буде чекати тих, хто постарається змінити образ. Терези і повний Місяць добре поєднуються в цьому плані. Стихія Повітря позитивно вплине на тих, хто не бажає залишатися колишніми. Це стосується і внутрішнього світу: удача чекає тих, хто почне рухатися у бік пошуків кохання і здобуття щастя.
Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому 8 квітня важливо рухатися, намагатися знайомитися з новими людьми і не боятися змінювати свій зовнішній вигляд. Супермісяць подарує успіх тим, хто прагне змін. Також в амурних справах важливими стануть гарний настрій і оптимізм, якими потрібно ділитися з оточуючими. Це допоможе виконати свої найзаповітніші бажання, включаючи знайомство з майбутньою близькою людиною.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.