Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

5 причин, через які варто посадити у своєму саду білу гортензію

​Є кілька причин для посадки білої гортензії у саду.

Дачники-початківці часто роблять помилку, вибираючи для посадки рідкісні й примхливі у догляді квіти. А між тим можна прикрасити ділянку білою гортензією, яка має істотні переваги, інформує Ukr.Media.
Рідко вражається хворобами та шкідниками
Головна перевага білої гортензії — стійкість практично до всіх хвороб і шкідників. Цей показник особливо важливий для тих, хто вирішив облаштувати квітник на дачі, на якій рідко з'являється.
Проте гарний імунітет зберігається лише за умови вибору правильного ґрунту. А саме — потрібен слабокислий, нейтральний, пухкий ґрунт.
Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, то біла гортензія може бути вражена хлорозом через надлишок перегною. А через підвищену вологість повітря — борошнистою росою або зеленою листовою попелицею.
Легко переносить посуху
Гортензія належить до вологолюбних рослин, проте надлишок вологи для неї більш згубний, ніж посуха. Високі температури до +35° С вона переносить легко, але лише у тому разі, якщо такі посушливі періоди є короткочасними.
Коли літо спекотне, рослина практично не змінює свій зовнішній вигляд, правда може здаватися трохи втомленою. Однак, за необхідності одразу ж варто зробити рясний полив, щоб чагарник зміг відновити сили.
Квітне величезними шапками
Біла гортензія відрізняється високою декоративністю, оскільки має великі шапки суцвіть. Незвичайним можна вважати і те, що спочатку пелюстки забарвлені у блідо-зелений колір, а лише потім переходять у білий і молочний.
Садівники полюбляють білу гортензію ще й за те, що вона не втрачає свою декоративність навіть у висушеному вигляді.
Вкорінюється і розмножується без особливих складнощів
Ця рослина підходить новачкам ще й тому, що її легко розмножити. Живці швидко вкорінюються у правильно підібраному ґрунті. З цієї ж причини білу гортензію вважають комерційним сортом.
Ошатну рослину можна розмножувати кількома способами: діленням куща, живцюванням або методом прикопування стебел.
Кущ морозостійкий
Ця рослина добре переносить і високі, і низькі температури. Навіть без спеціального укриття чагарники можуть зберігати свою життєздатність.
Завдяки цьому висаджувати їх можна не лише навесні, але і наприкінці осені. Таке рішення дозволить отримати більшу кількість паростків і рясне квітнення вже у перший рік життя.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.