Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 10 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 10 квітня 2020 року.

Овен
Овни можуть розраховувати на благополучне завершення кризи або авантюри. День схиляє до інертності та чутливості, аж до вечора ви будете подумки або емоційно фіксуватися на недавніх подіях. Можливо, ви захочете з кимось приватно їх обговорити. Але вашої тяги до експерименту і новизни це не зменшить. Вже до півночі ви відчуєте прилив сил і будете готові до нової серії пригод, інформує Ukr.Media.
Телець
Сьогодні Тельці можуть сподіватися на поліпшення критичної ситуації — наприклад, на великодушність свого партнера, на втручання «третейського судді» або навіть вищих сил. Може змінити гнів на милість ваш ворог або суворе начальство. Можливе отримання компенсації, вибачень. Якщо є примарна можливість коротких переговорів, вам варто нею скористатися: вже завтра атмосфера спілкування зміниться.
Близнюки
Сьогодні зірки радять Близнюкам доводити до кінця необхідні справи і не затягувати пов'язане з ними рутинне спілкування. Важливо скинути обридлий вантаж минулого. Наступний раунд гри, доленосні оновлення, знайомства, початок переговорів краще відкласти до завтра. Не виключено, що вже близько опівночі буде дано перший сигнал захоплюючого експерименту або оголошений старт нового проекту.
Рак
Ракам день обіцяє благополучний розвиток подій. Це відповідний момент для спілкування з впливовими людьми і організаціями, у тому числі, з солідними клієнтами, юристами, вчителями, органами опіки. Можна розраховувати на великодушність партнера (за умови, що ви не надто прогнівили його раніше). Не варто зволікати, якщо вам потрібен зворотний зв'язок, підтвердження, схвалення, напуття перед новим кроком.
Лев
Сьогодні Левів підводить емоційність, уразливість. Ситуацію не можна назвати стабільною, але ви можете аж до вечора дивитися на речі занадто похмуро. Щоб скинути надлишок негативу, добре зайнятися домівкою або знайомою корисною роботою. Новий імпульс енергії очікується ближче до півночі. Якщо ви потребуєте духовного заряджання і моральної підтримки, вони почнуть надходити до вас саме в цей час.
Діва
Сьогодні Діви отримають віддачу від своїх зусиль. Якщо ситуація виглядає тупиковою, не варто втрачати надію: позитивний ефект настане в самому кінці. У разі безвиході або серйозної затримки, в справу втрутиться сама доля. Ви отримаєте відповідь, розшифруєте туманний натяк, або питання втратить для вас значення, стане неактуальним. До ночі краще опинитися вдома або там, де вам належить новий фронт робіт.
Терези
Сьогодні Терези можуть опинитися у виграші завдяки доленосним подіям, складній ситуації в родині або на батьківщині. Можливий прибуток завдяки колишнім ускладненням, стійко перенесеним випробуванням, виконаному боргу, сумним обставинам. Цей день підживлює інтерес до речей з таємничою історією і символікою. Актуальні теми, пов'язані зі спадщиною, фамільними цінностями, загальними ресурсами.
Скорпіон
Сьогодні Скорпіони будуть винагороджені за сміливість у новій для себе обстановці або отримають моральну компенсацію за пережиті хвилювання. Якщо нововведення доставляють вам гострий дискомфорт, ви зможете сховатися у знайомій ніші, де володієте безроздільно чи орієнтуєтеся з закритими очима. У випадку сімейної або ділової кризи, вас може прихистити родич, колега або вдячна вам людина.
Стрілець
Сьогодні зірки не радять Стрільцям оприлюднювати свої помилки, а в разі удачі розкривати справжні причини свого везіння. Це день, коли в силу вступають приховані обставини, відгукуються події минулого. «Тонкі» моменти сплетуться з економічними реаліями. Уявні містичні збіги на ділі будуть плодом вашої розумної передбачливості. Можна погасити моральний або матеріальний борг.
Козоріг
Атмосфера цієї доби підживлює підозрілість Козорогів, але зірки радять не піддаватися похмурому песимістичному настрою. Навіть якщо ви опинилися у несподіваній пастці і зробили помилку, життя виправить вашу помилку. Можливо, вам допоможуть друзі або вас захистить ваш авторитет. Проте варто пам'ятати, що це благодіяння авансом і через деякий час доля перестане вас підстраховувати.
Водолій
Водоліям сьогодні необхідно прийти в себе, а потім оцінити свої слабкі та сильні сторони. Найбільш критичні моменти улагоджені, але історія ще не закінчена. Не варто спочивати на лаврах або впадати у відчай, якщо плани зірвалися. Доля дала вам важливий урок в самому початку шляху. Перша перемога дістанеться дорого і її доведеться захищати. Поразка виявиться не останньою, зате забезпечить вам корисні орієнтири.
Риби
Сьогодні Риби на хорошій хвилі. Багатьох Риб незримо будуть опікувати вищі сили, не підведе і власне чуття. Настрій задасть вистраждана віра, сформований комплекс переконань. Зірки підказують, що розгорнуто транслювати свої погляди зараз не дуже доречно, але у відповідній емоційній атмосфері мовчати не варто: ви можете встигнути сказати людям і світові щось важливе в останній момент.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.