Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

25 квітня — день Василя Парійського: традиції, обряди та прикмети свята

​Сьогодні за традицією змивають хвороби водою, яку заряджають сонячною енергією.

У православному світі 25 квітня день вшанування святого сповідника Василя Парійського. Дату у народному календарі називають Василь Парильник або просто день Василя Парійського, інформує Ukr.Media.
Ким був сповідник Василь?
Він проживав в IX столітті і служив в місті Парія в сані єпископа. Був затятим прихильником іконошанування. При черговому імператорському наказі про знищення ікон Василь відмовився слідувати йому і не пустив іконоборців до себе в єпархію. За це його піддали гонінню, довгі роки Василю довелося жити в злиднях і голоді.
Які обряди і традиції існують на цей день
Люди здавна помітили, що з 25 квітня сонце вже не просто гріє землю, але і парить. Якщо збудеться така прикмета сьогодні, тобто побачите ґрунт, який парує, то значить приводу для занепокоєння немає — літо буде багатим на врожай.
Є свої забобони на 25 квітня і у любителів полювання. В цей день вони ходили по гостях, де чаювали з медом і булочками.
Поводилися шумно — танцювали, веселилися, співали пісні. Вірили, що такий шум почують ведмеді, злякаються і близько до людських поселень підходити не стануть. Адже саме відсьогодні ці бурі звірі вже в барлогах не лежать, вибираються з них остаточно. Тепер в ліс вже треба було ходити з побоюванням.
З 25 квітня зайці у всю починають бігати, але зустрітися з ними сьогодні — прикмета недобра. Особливо якщо вони вам дорогу прямо перед носом перебігають, тоді точно біда станеться.
Для нейтралізації цієї прикмети треба швиденько схопити якусь палицю і поламати навпіл — одну частину кинути в бік, звідки прибіг заєць, а другу туди, куди він далі помчав.
З допомогою заговореної води сьогодні можна зміцнити своє здоров'я!
Наші предки здавна використовували для свого блага енергетично потужну силу води. Наприклад, виконуючи прості обряди і вичитуючи замовляння на воду, можна зробити своє життя кращим, щасливішим, багатшим, радіснішим, на довгі роки зберегти красу, молодість і міцне здоров'я.
25 квітня — відповідна дата, щоб зайнятися зміцненням здоров'я з допомогою народних магічних ритуалів на воду.
Заряджаємо воду сонячною енергією
Такий ритуал виконують тільки сьогодні.
1. Візьміть досить велику посудину (відро, миску або тазик) і налийте води. Поставте в місці, куди добре потрапляють сонячні промені, і нехай стоїть, поки вода не прогріється від сонця.
2. Всі домочадці повинні такою водицею вмитися. Воду, яка залишилася, розливають по посудинах і прибирають на зберігання в затишне місце, бажано біля червоного кута (там, де розташовуються ікони в будинку).

3. Кожну середу після звичних ранкових водних процедур заготовленою водою обполіскуйте обличчя, але рушником не витирайте, крапельки нехай висохнуть самі.
У народі кажуть, що ця вода допомагає не лише зміцнити здоров'я, але і приносить в сім'ю щастя.
Змова проти хвороб
Для даного ритуалу потрібна вода з криниці чи джерела. Якщо не можете знайти таку, то візьміть звичайну з водопровідного крана. Важливо, щоб вона була непочата, тобто не можна брати воду з ємності, з якої пив хтось.
1. Візьміть склянку і налийте в неї воду до самого верху.

2. Поставте в центрі столу і скажіть заговорений текст:
«Чиста водиця, цілюща сестрице! Як ти людей вмиваєш і спрагу вгамовуєш, так назавжди мені допоможи позбутися від недуг (назвіть захворювання, хворий орган або місце). Від хворобливих відчуттів і сильних мук захисти мене. Спокійне життя без хвороб гнітючих мені подаруй. Амінь».
3. Повільно випийте воду дрібними ковточками і півгодинки полежте.
Такий обряд можна виконувати щодня, а то й кілька разів за добу. Він ефективно допомагає зняти раптовий зубний або головний біль, і навіть зцілитися від хронічних недуг.
Погодні прикмети на 25 квітня
  • Перші дні в травні будуть дощовими, якщо сьогодні ллє дощ.Літньо-осінній сезон буде врожайним, якщо 25 квітня багато павутини.




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.