Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 26 квітня 2020 для всіх знаків Зодіаку

​Гороскоп на 26 квітня 2020 року.

Овен
Овнам сьогодні варто зробити ставку на зв'язок і спілкування. Бажано не запізнюватися з розмовою, якщо вам є що сказати: можливостей висловитися у відповідній обстановці і бути почутим стає менше. День підходить для поїздок і прогулянок. Також, він допомагає взаємодії з представниками протилежної статі, але скоріше на людях, ніж наодинці. Можливі моменти помилок і спокус, інформує Ukr.Media.
Телець
Сьогодні зірки радять Тельцям не зациклюватися на своїх проблемах і, по мірі сил, підтримувати контакт зі світом. Необхідний не травматичний спосіб вбудуватися в соціальне життя і відчути причетність до загальних процесів. Якщо правда ранить, можна (в терапевтичних цілях) дозволити собі піти в ілюзії, але їх супутником стане розмитий фокус уваги. Легко помилитися, витрачаючи гроші або вибираючи речі.
Близнюки
Для Близнюків це приємний день, загальну гармонію може зіпсувати лише неуважність або схильність до фантазій. Настрій підніме хобі з естетичним ухилом, улюблені ласощі, подарунок, гарний одяг, вишуканий аромат. Вдалий час для любові, романтики, спроб зачарувати, а також для б'юті-процедур і будь-яких занять, що підкреслюють ваші таланти і привабливість, від дизайну до танців.
Рак
Сьогодні Раків чекає ланцюжок приємних вражень, але не всі їх варто вважати реальністю і приводом для побудови планів. Деякі з них будуть випадковими, а частина може стати плодом вашої або колективної уяви. Якщо ви сугестивні, вам варто бути критичнішими до своїх емоцій, інакше під впливом друзів чи оточення ви можете зробити помилковий крок — наприклад, закохатися в неіснуючий образ.
Лев
Сьогодні Левам дихається легше. День допоможе відволіктися від грандіозних планів або відсунути їх на віддалену перспективу, з якої все бачиться менш пафосним. А також проллє бальзам на рани, якщо вас нервує обстановка (наприклад, ви у сварці з важливою для вас людиною або в смузі змін). Варто пам'ятати, що ситуації цього дня здатні не лише вселити надію, але і м'яко ввести в оману.
Діва
Сьогодні Дівам при будь-якому розкладі важливо залишатися послужливими, чарівними і привабливими. Насамперед, це необхідно Дівам, які зв'язали з комунікаціями свій успіх. Навіть якщо на душі «скребуть кішки», їм доведеться справляти враження легких безтурботних створінь, у яких немає зайвого багажу, страхів і проблем. Зірки не радять виконувати цю роль, якщо ви не в настрої або хворієте.
Терези
Для Терезів день вдалий, і не лише в моменті. Проявивши далекоглядність і прораховуючи кожен крок, можна не лише приємно провести час, але й закласти міцний фундамент для поетапних майбутніх успіхів. Будь-який захід стане прекрасним приводом для навчання та поступового розширення кругозору. Вдалий час для подорожей, романтики, спілкування з іноземцями, завершення ще одного раунду діалогу.
Скорпіон
Сьогодні Скорпіонів виручить легкий погляд на життя (який не слід плутати з бравадою перед обличчям труднощів). При зовнішній легковажності, корисно включити режим підозрілості і не вважати випадкові удачі «чистою монетою». Зірки радять нікому не довіряти, поки що у вас немає підтвердження безпеки або повного розуміння законів ситуації. Краще не приймати серйозно знахідки, подарунки, аванси.
Стрілець
Сьогодні Стрільці чутливі до свого оточення і можуть потрапити під чужу чарівність (особливо, що виходить від представниць жіночої статі). При цьому багато Стрільців не в найбільш виграшному становищі і не можуть розгорнути кампанію з повторного зваблення в повній мірі. Зірки радять не квапити події: це вдалий час для перших кроків, які і сформують ґрунт для майбутніх відносин.
Козоріг
Приємні моменти цього дня можуть бути пов'язані для Козорогів з новою роботою, вихованцями або підопічними. Очікуються невеликі позитивні зрушення у справах, пов'язаних з фінансами і самопочуттям. Може бути смачним лікарське зілля. Варто тверезо дивитися на помічників, попутників і членів близького оточення: попри привабливість, вони можуть лукавити, щось приховувати від вас або один від одного.
Водолій
Водоліям день допоможе підтримувати гармонію у коханні, в спілкуванні з дітьми та близькими. Краще провести його далеко від місць, що викликають у вас нервозність — наприклад, у гостях, на природі. Також, це вдалий час для творчих і професійних проб: перші скромні удачі підтвердять, що ви на вірному шляху. Небажано вирішувати в цей день важливі фінансові питання і робити занадто дорогі подарунки.
Риби
Сьогодні Риби можуть в черговий раз стати жертвою своїх фантазій або ідеалістичного сприйняття світу. Спотворений погляд можливий у сфері домашніх справ, у любові, у фінансових питаннях. Вам може бути складно висловити свої почуття. Ваш смак та вибір можуть викликати в навколишніх подив. Але ви м'які і незлобиві, за що і користуєтеся симпатією. У цей день краще не робити покупок, не облаштовувати побут.​
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.