Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Звертайте увагу на колір сечі! – названо незвичайну ознаку COVID-19


Як пише MedikForum з посиланням на фахівців Університету штату Огайо, на високий ризик зараження коронавірусною інфекцією вказує інтенсивно жовтий колір сечі. Вчені констатували, що розвиток захворювання, викликаного COVID-19, пов’язаний зі зневодненням організму.
“Найпростіший спосіб дізнатися, чи зневоднений організм, – звернути увагу на колір своєї сечі. Чим він темніший, тим вище ймовірність захворювання”, – йдеться в дослідженні.
Зневоднення відноситься до помірних ознак захворювання, які не потребують госпіталізації.
“Ваш організм може бути зневоднений, якщо, крім темної сечі, спостерігаються також зменшення її виділення, головний біль або запаморочення, сухість у роті, лущення шкіри, свербіж”, – доповнили експерти.
Також вчені підкреслюють, що в умовах зневоднення, викликаного коронавірусом, вживання рідини має становити мінімум 2 літри на добу. Чиста питна вода ефективно допомагає організму уникнути інтоксикації або легше перенести її, швидше вивести патогенні речовини. Серед інших ознак помірної коронавірусної інфекції називаються жар, сухий кашель і стомленість, пише OBOZREVATEL.
Крім того зазначено, що американський Центр з контролю і профілактики захворювань (CDC) розширив перелік симптомів COVID-19. Так, крім високої температури, кашлю і задишки на сайті CDC вказані нові ознаки хвороби: озноб, біль в м’язах, головний біль, втрата нюху і запалене горло.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.